13 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Yapı Kredi iletişim ve çağrı merkezi: 444 0 444

Türkiye finans sektörünün iki önemli ve köklü kurumu olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini, tecrübelerini ve kaynaklarını bir araya getirerek daha iyisini sunmak için yarattığı oluşumu 2006 yılında tamamlanmıştır. Günümüzde her iki kurumun tarihini ve ortak değerlerini içeren bir finans devi doğmuştur.

Kültür ve sanat alanında da son derece aktif olan Yapı Kredi, topluma karşı görev bilincini geliştirmiş bankalar arasındadır. Eğitim, çevre, kültür ve sanat projeleri başta olmak üzere topluma yarar sağlayabilecek Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerine maddi ve gönüllü insan kaynağı desteği sağlamaktadır.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasına da sahiptir. 444 0 444 numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istek, soru, görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Toplumun sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşmasında üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Yapı Kredi sektörde öncü olmayı başarmıştır. Koç Holding tecrübesi ve UniCredit’in uluslararası kültürünün eklenmesiyle şekillenen Yapı Kredi, değişime ve gelişime daima açıktır. Sosyal sorumluluk bilincindeki personellerile Türkiye’nin her noktasına sınırsız hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen bankaları arasında yer alan Yapı Kredi aynı zamanda uygun faiz oranları ve geniş hizmet seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Müşterileriyle olan ilişkilerini daima bir üst seviyeye taşıyabilmeyi hedefleyen Yapı Kredi çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanarak farklı sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri temsilcileri günün her anında çağrılarınızı yanıtlamaktadır. Çağrı merkezine bağlandığınız zaman banka ile ilgili olan soru, istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Böylelikle sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

7 gün 24 saat boyunca hizmet veren Yapı Kredi çağrı merkezine yapacağınız aramalarınızdaki konuşmalarınız mevcut tarifenizin dakikalarından düşülmeyecek şekilde ayarlanmıştır ve ücretsizdir.

Yapı Kredi çağrı merkezi üzerinden kredi kartı limitinizi öğrenebilir, kredi kartı limitini artırabilir, kart şifre işlemlerini gerçekleştirebilir, kredi kartı dönem içi harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi sayesinde kredi ödeme planı gönderimi, şifre işlemleri ve dönem içi harcama kontrolü de yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi Numarası

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma için bazı adımları takip etmeniz yeterlidir. Yeni nesil teknolojilerden de yararlanarak hizmet sunan Yapı Kredi çağrı merkezinde sesli yanıt özelliğinden yararlanmaktadır. Bunun için ilk etapta 444 0 444 numarasını veya 0850 222 0 444 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Sesli yanıt özelliğinden yararlanarak döviz, borsa, repo ve diğer yatırım araçlarına ilişkin bilgilere de 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon: 444 0 444

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yapı Kredi bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmak  444 0 44 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 0 444 numarasını tuşladıktan sonra > 2 – 0 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır. Sırasıyla bu adımları takip ederek Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Diğer bankalara göre daha hızlı ve daha yüksek kalitede hizmet sunan Yapı Kredi çağrı merkezi sayesinde çözemediğiniz sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz her an arayabileceğiniz çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetleriyle bağlantı kurabilirsiniz.

Normal telefonunuzdan 444 0 444 nolu telefonu çevirerek standart olarak müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşabilirsiniz

Gelişen teknoloji yardımıyla elektronik ortamlar üzerinden de Yapı Kredi ile kısa bir süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Resmi internet sitesinde ve e-posta adresinde de sizleri bekleyen Yapı Kredi’nin sosyal medya adreslerine göz atarak sorunlarınız ile ilgili iletişim kurabilirsiniz. Aktif bir şekilde sosyal medya kanallarını kullanan Yapı Kredi, 7 gün 24 saat boyunca destek alabileceğiniz geniş müşteri hizmetleri ağı ile dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır.

Yapı Kredi İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

YAPI KREDİ Facebook

YAPI KREDİ Twitter

YAPI KREDİ İnstagram

Yapı Kredi e-mail adresi: yapikredi@yapikredi.hs02.kep.tr

Çağrı merkezini puanlayın!