30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Multinet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 87 36

Kurumsal firmaların, çalışanları için yemek olanaklarını sağlayabildiği, aylık yükleme ile kullanım imkanı sunduğu Multinet Kart, günümüzde kurumsal firmaların doğrudan kullandıkları ve muhasebe süreçlerini de çok kolay takip ettikleri bir hizmettir. Bu hizmeti veren marka doğrudan Multinet markası olurken, adını yemek kartı ile özdeşleştiren kaliteli hizmet sağlayan bir marka olmayı başarmıştır.

Multinet firmasının yemek kartları çoğu büyük şirketler tarafından çalışanlarına dağıtılmaktadır. Bu kartlar çalışanlar arasında genellikle, yemek dışında nasıl kullanılacağı iyi bilinmektedir. Buradaki adrese tıklayarak Multinet kartlarının nerelerde geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz. https://multinet.com.tr/kart-kullanim-noktalari

Hem kurumsal firmalara yönelik hem de kullanıcı olarak çalışan personellere yönelik çeşitli fırsatlardan yararlanmaları konusunda yardımcı olan Multinet Kart fırsatları saymakla bitmez niteliktedir. Temassız ödeme teknolojisiyle beraber ödeme seçenekleriniz arasında kartınızı restoran ya da marketlerde, sadece okutarak geçebilir ve temassız özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kart içerisinde bakiyelerinizle ilgili harcadıkça kazan kampanyalarına da katılabilirsiniz. Harcadıkça kazandıran özelliklerle beraber siz de daha fazla kazanır, kazandıkça da harcayabilirsiniz.

Çalıştığınız firma tarafından sunulan, size ait katınızla ilgili bireysel bakiye yükleme noktasında da direkt kartınıza bakiye yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Her alışverişlerinizde de, kampanyaya göre değişen oranlarda avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Multinet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Multinet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 87 36

Multinet’e ait çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleriyle anlık olarak görüşmeler yapabilir ve Multinet kartınızla ilgili tüm aksaklık, sorun, kayıp, çalıntı ya da benzer problemlerle ilgili görüşebilirsiniz. Kartınızın çalınması ya da kayıp durumlarında doğrudan kartınızın içerisindeki bakiyenin kullanılmaması, bloke konulması veya bakiye aktarma işlemlerinizi yapabilmek adına Müşteri temsilcileriyle beraber müşteri hizmetleri hattı üzerinden görüşme yapabilirsiniz.

Multinet kartınızı kullandığınız anlarda yaşanan tüm aksaklıklarda destek alabileceğiniz, telefon ile görüşürken birkaç güvenlik aşamasını geçtikten sonra bakiye kullanımı sadece size ait olan kartınız üzerinde bir bloke sorunu varsa bunu kaldırmak ya da para aktarımını sağlamak için Multinet çağrı merkezinde yetkili kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayarak anında ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Multinet’e ait çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisiyle görüşebilir ya da web sitesinde yer alan iletişim formunu da doldurarak iletişime geçebilirsiniz. İletişim formuna ulaşmak için https://multinet.com.tr/iletisim/bize-ulasin adresinden direkt iletişime geçebilirsiniz.

Multinet İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

E-Posta Adresi: info@multinet.com.tr

Multinet Genel Müdürlük- Posta Adresi: Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sokak No:12 Multinet Plaza Şişli / İSTANBUL

MULTİNET Facebook

MULTİNET Twitter

MULTİNET İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!