15 Şubat 2024 tarihinde güncellendi.

2001 yılında Skyscanner, uçuş dünyasında arama yapmanın daha kolay bir yöntemi olduğuna karar verilmesi sonucunda kurulmuştur. Skyscanner amacı ise tüm seyahatler ve masrafları azaltmak olarak bilinmektedir. En iyi uçuş fırsatlarına hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için tercih edebileceğiniz güvenilir bir firma olarak bilinmektedir. Düzenlenen skyscanner kampanyalar ile uygun fiyat seçeneklerini takip edebilirsiniz.

Skyscanner Müşteri Hizmetleri İletişim

Genel olarak skyscanner müşteri hizmetleri ile dünya genelinde havayollarını, otelleri ve seyahat acentelerini tarayarak en uygun fırsatlara tarafsız bir şekilde ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Skyscanner müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek skyscanner destek hattından araç kiralama, uçak biletleri ve otel rezervasyonu konusunda da hizmet alınması mümkün olmaktadır.

Uçuş dünyasında arama yapmanın kolay bir yöntemi olarak kullanılan skyscanner ile iletişim kurmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Skyscanner yardım merkezi, müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verilmesi için hizmet sunmaktadır. Firma ile ilgili sorunların en hızlı ve etkili şekilde çözüme kavuşturulması için skyscanner iletişim formu üzerinden taleplerinizi ve sorunlarınızı anında iletebilirsiniz.

Skyscanner hizmetleriyle ilgili olarak sorunların e posta adresi üzerinden de firmaya iletilmesi mümkün olmaktadır. Aynı zamanda hizmet aldığınız havayolu şirketi veya seyahat acentesi ile ilgili bilgileri de görüntülemeniz mümkün olmaktadır.

Skyscanner Müşteri Hizmetleri Telefon

Yaşadığınız skyscanner teknik sorunlar veya herhangi bir sıkıntıyla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Skyscanner müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istemeniz durumunda doğrudan bir telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak hizmet aldığınız havayolu şirketleri ile ilgili sorunların çözülmesi için doğrudan iletişim kurabileceğiniz bir takım iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralara https://www.skyscanner.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Skyscanner Müşteri Hizmetleri​​​​​​​

Skyscanner kullanıcı deneyimleri incelendiğinde müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu görülmektedir. Müşteri hizmetlerinden skyscanner uçuş rezervasyonu yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Site üzerinden skyscanner otel rezervasyonu yaptırmayı da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda skyscanner araç kiralama alanında da hizmet vermektedir.

Hizmet almak istediğiniz durumla ilgili olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hem detaylı bilgi alabilir hem de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İskoçya merkezli bir arama toplayıcı ve seyahat ajansı olarak bilinmektedir.

Platform yaklaşık olarak 30’dan fazla dilde kullanılabilmektedir. Seyahat planlarını daha kolay bir hale getirmek için seyahat seçeneklerini araştırmaya ve rezervasyon yapmaya olanak sağlayan bir platform olarak bilinmektedir.

İletişim Kanalları

Skyscanner iletişim kanallarını kullanarak yaşadığınız sorunların çözümü için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Seyahat dünyasında arama yapmanın daha kolay bir yöntemi olarak kurulan bir platformdur. Yapılacak olan tüm seyahatler için masrafların azaltılması ve en iyi fırsatların elde edilmesi için skyscanner iletişim kanalları ile iletişime geçilmesi mümkün olmaktadır. Dünyaca ünlü seyahat acentelerini tarayarak inanılmaz fırsatlar sunan tarafsız bir seyahat arama motoru olarak bilinmektedir.

Skyscanner ile iletişime geçmek için skyscanner yardım merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verilmesi için yardım merkezinden destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlı otel rezervasyonu, ucuz uçak biletleri ve araba kiralama hizmetleri için seyahatle ilgili farklı durumlarda müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Skyscanner iletişim formu aracılığıyla da yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması mümkün olmaktadır. Her türlü seyahat planlama için yardımcı olabilmekte olan bir platformdur.

Rezervasyon Yönetimi

Seyahat planlaması yapan kişiler için rezervasyon yönetimi oldukça önemlidir. Tercih edilecek olan uçuşlar için uçuş karşılaştırma seçenekleri de platform üzerinde mevcuttur. Yapılacak olan seyahatler için önceden rezervasyon yaptırarak daha uygun fiyat seçenekleri ile avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Direk Bağlanma firmasıyla iletişime geçerek siz de gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Seyahat dünyasında arama yapmanın kolay bir yöntemi olarak kullanılmakta olan skyscanner ile en iyi uçuş fırsatlarına ulaşım sağlanması mümkün olmaktadır. Aynı zamanda gerçekleştirilecek olan tüm seyahatler için masrafları azaltmaya yönelik rezervasyonlar yapılması da mümkün olmaktadır.

Skyscanner ile uçak bileti rezervasyonu yapılması oldukça kolay olmaktadır. Alınan uçak bileti iptali için de iletişime geçebilirsiniz. Uygulama üzerinden mobil rezervasyon yönetimi sayesinde pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Teknik Destek

İhtiyacınız olan herhangi bir konuyla ilgili olarak teknik destek almak istemeniz durumunda skyscanner teknik destek hizmetiyle iletişime geçebilirsiniz. Yapılan rezervasyonla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Herhangi bir sorun yaşanması durumunda e posta gönderebileceğiniz gibi telefon etmeyi de tercih edebilirsiniz. Site ve uygulama üzerinden binlerce seyahat acentesi, hava yolu şirketleriyle ve araç kiralama şirketleriyle ilgili bilgi alabilir ve hizmet almak için teknik destek almayı tercih edebilirsiniz.

Seyahatinizi iş ortaklarından birisini kullanarak satın almanız durumunda tüm rezervasyon bilgileriniz firmada bulunduğu için doğrudan onlarla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinin telefon numarasını, e posta adresini ve iletişime geçebileceğiniz diğer iletişim kanallarını rezervasyon yaptırdıktan sonra size gönderilen onay e postasında görebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Firmadan araç kiralama ipuçları hakkında bilgiler alabilir ve işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

1- Skyscanner ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Skyscanner ile iletişime geçmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını veya e posta adresini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda rezervasyon yaptırdıktan sonra mail hesabınıza gönderilen onay e postası içerisinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak da skyscanner ile iletişime geçilmesi mümkün olmaktadır. Platform üzerinden hizmet aldığınız iş ortağının iletişim bilgilerini bularak firma ile doğrudan iletişime geçilmesi de söz konusu olmaktadır.

Rezervasyon işleminiz tamamlandıktan sonra sistem tarafından size gönderilmekte olan e posta içerisinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak da skyscanner ile iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon değişiklikleri ve iptali için ise destek almayı tercih edebilirsiniz.

2- Skyscanner Üzerinden Yaptığım Bir Rezervasyonu Nasıl İptal Edebilirim veya Değiştirebilirim?

Yapılan seyahat planlarının en uygun fiyat seçenekleri ile tamamlanabilmesi için skyscanner tercih edilmektedir. Rezervasyon değişiklikleri, iptaller ve para iadeleri için aklınıza takılan her türlü soru için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeyi tercih edebilirsiniz.

Yapılan rezervasyonun iptal edilmesi veya değiştirilmesi için seyahatinizi satın aldığınız şirketle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu şekilde hizmet satın aldığınız şirket size rezervasyon hakkında tüm bilgileri en doğru şekilde aktarabilir.

Seyahatinizi kimden satın aldığınızdan emin olmadığınız durumlarda ise hangi iş ortağından hizmet aldığınızı görmek için banka veya kredi kartı ekstresinin kontrol edilmesi gerekmektedir.

3- Skyscanner Üzerinden Rezervasyon Yaptıktan Sonra Rezervasyon Detaylarımı Nereden Takip Edebilirim?

Skyscanner sitesi üzerinden rezervasyon yapılması durumunda tüm detayları size gönderilen e posta üzerinden takip edebilmeniz mümkün olmaktadır. Seyahat planınızı oluşturmak için yaptığınız rezervasyon sonrasında tüm bilgilere iş ortakları ile iletişime geçerek ulaşım sağlayabilirsiniz. İş ortakları ile yapılan rezervasyonlara site tarafından erişim sağlanamamaktadır. 

Bir seyahat acentesi veya havayolu üzerinden rezervasyon yapılması durumunda seyahat satın aldığınız şirket tarafından size e posta yoluyla bir rezervasyon onayı gönderilmektedir. Site veya uygulama üzerinden bir hizmet satın alınması durumunda seyahat acentesi, hava yolu, otel ve araç kiralama şirketleri iş ortağı olarak adlandırılmaktadır.

İşlem sırasında bir iş ortağının sitesine yönlendirilme yapılması halinde ise rezervasyon ile ilgili herhangi bir konuda onlarla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Yapılacak olan otel rezervasyon değişikliği için de iletişime geçebilirsiniz.

Skyscanner Sosyal Medya Adresleri

Skyscanner Facebook

Skyscanner Instagram

Skyscanner Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!