25 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

CMT Cüzdan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 260 09 60

Son yıllarda elektronik paranın ve elektronik ödeme yollarının önem kazanmasıyla beraber ön planda olan markalardan biri de CMT Cüzdan oluyor. CMT Cüzdan, gün içerisinde dilediğiniz her saatte nerede isterseniz orada yanınızda olacak bir cüzdandır. Her an her saat para transferinden alışverişleriniz güvenle yapabileceğiniz imkanlar sunan bir tür elektronik cüzdandır. 13 yaşını dolduran herkesin bu cüzdana sahip olabilme hakkı bulunmaktadır.

CMT Cüzdanı içerisinde bulunan bakiyelerinizle beraber ister bireysel isterseniz de kurumsal olarak ödemelerinizi yapabilir, birçok alanda kullanım yapabilirsiniz. Çeşitli bankalara para transfer işlemleri yapabilir olacağınız CMT Cüzdan’da üye olmadan bile telefon numarası bildiğiniz kişilerle para transferlerinizi basit bir şekilde yapabiliyorsunuz. En büyük avantajlarından biri, 7 gün 24 saat para yatırma, para transferi ya da para çekme işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz, herhangi bir sınırı bulunmayan bu işlemlerde her zaman en iyi şekilde işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

CMT Cüzdan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

CMT Cüzdan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 260 09 60

CMT Cüzdan, dijital bir cüzdan olmasıyla bilinmesi nedeniyle “param güvende mi?” diye çok merak ediliyor. Evet, paranız her zaman TC Merkez Bankası güvencesindedir. Bu sayede bankaların kendi özel şifrelenmiş olarak sunduğu banka hesaplarında paranız, güvenli olarak korunmaktadır.

Güvenli ve pratik şekilde CMT Kart ile beraber her zaman her yerde alışverişler yapabilir olacağınız, Merkez Bankası tarafından Elektronik Para ve Ödeme Hizmeti Faaliyet alanında lisansa sahip ilk kuruluştur. Canınız ne zaman isterse alışverişlerinizi hem internet hem de dışarıdayken yapabilir olacağınız CMT cüzdanınızda, ne kadar paranız varsa, özel fırsatlardan da bu sayede faydalanarak alışverişlerinizi güvenle yapın.

Olası tüm aksaklıklar, soru ve sorunlarınız konusunda her zaman çağrı merkezi ise yanınızdadır. CMT Cüzdan çağrı merkezi ile dilediğiniz her gün görüşmeler yapabilir, para çekme ya da yatırma işlemlerinizde yaşadığınız tüm aksaklık, problem ya da merak ettiğiniz konularda bilgi almak için telefonla anında ulaşabilirsiniz. Resmi kanal yolu olarak da dilerseniz aşağıdaki eposta adresine yazabilir, her gün her an için bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca internet sitesi üzerinden de CMT cüzdan müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız mümkündür. Bunun için https://cmtcuzdan.com/iletisim bu adresi tıklamanız yeterli olacaktır.

CMT Cüzdan İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eposta Adresi: info@cmtcuzdan.com

CMT CÜZDAN Facebook

CMT CÜZDAN Twitter

CMT CÜZDAN İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!