8 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

Tudors Müşteri Hizmetleri Numaraları;

WhatsApp Hattı: +90 850 333 8377

Tudors, gömlek krallığı olarak da bilinen erkek giyim markasıdır. Çeşitli ülkelerde de ürün satışı bulunan firmanın geniş çaplı müşteri hizmetleri ağı bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması halinde Tudors müşteri hizmetleri, sipariş yönetiminden, destek hizmete birçok soruna çözüm sunmaktadır.

Tudors müşteri desteği, ürünler hakkında bilgi vermekle birlikte ürünler hakkında yaşanabilecek tüm sorunlara da çözüm bulmak amacıyla kurulmuştur. Tudors müşteri hizmetlerine hem iletişim numarası üzerinden hem de site üzerinden WhatsApp iletişim hattı sayesinde iletişim kurmak mümkündür.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Tudors İletişim Kanalları

Tudors, sektöründe lider markalar arasında yer almaktadır. Bilinen ve sevilen markalardan biri olması kalite ve sorunlara olan çözümcü olan yaklaşımını da göstermektedir. Tudors markası aynı zamanda müşteri memnuniyeti yüksek oranda önemseyen ve müşterilerinin kendileri ile daha kolay iletişim kurması için kendini geliştirme olan firmalardandır.

Tudors müşteri ilişkileri açısından her daim olumlu geri dönüş alan firmalardan biri olarak farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunmaktadır. Bunlardan ilki 0212 599 86 86 ve 0850 333 83 77 nolu telefon numaraları üzerinden kurulabilecek iletişim yönetimidir.

Ayrıca musterihizmetleri@tudors.com üzerinden mail ile iletişim kurulabilmektedir. Yine online site üzerinden mesaj kısmından da iletişim kurmak mümkündür.

Tudors müşteri hizmetleri ve iletişim kanallarına Direk Bağlanma.com üzerinden de ulaşabilir sizde en kısa sürede yetkili kişiler ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Tudors Sipariş Süreci ve Takibi

Tudors, mağaza siparişinin yanı sıra online sipariş ile de hizmet vermektedir. Tudors sipariş yönetimi tek bir panel üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Tudors sipariş süreci ilk olarak üyelik işlemi ile başlamaktadır. Tudors üzerinden ürün sipariş edebilmek için siteye üyelik kaydının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Üyelik bilgilerinin ve ödeme bilgilerinin verilmesinin ardından ürün seçimi gerçekleştirilebilir.

Tudors üzerinden seçilen ürünlerde 200 TL ve üzeri kargo ücretsiz olarak ürün gönderimi yapılmaktadır. Hafta içi verilen tüm siparişler ise en geç 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Verilen tüm sipariş işlemlerinin tamamlanması ve devamındaki süreç hesabım sekmesinde yer alan siparişlerim adımında takip edilebilmektedir. Tudors sipariş takibi için bu kısımdan tüm mevcut ve geçmiş sipariş detaylarına ulaşabilir, takibini gerçekleştirilebilirsiniz.

Tudors İade ve Değişim Politikaları

Tudors üzerinden yapılan tüm ürünlerde iade ve değişim şansı bulunmaktadır. Ancak ürünlerin kullanılmamış, etiketli ve kendi orijinal paketinde olması gerekmektedir. Ayrıca iade formu eksiksiz olarak doldurularak pakette yer almalıdır. Tudors iade süreci ister ürünün yeniden kargolanması istenirse de en yakın Tudors mağazasına ürünün iletilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Tudors iade sürecinde ürün yeniden paketlenerek PTT firma kargo kodu (604309622) ile ücretsiz olarak iade gönderimine verilebilir. Başka kargo firması seçiminde kargo ücreti müşteriye ait olmaktadır. Sonrasında iban bilgileri 0850 333 83 77 nolu müşteri hizmetlerine ya da musterihizmetleri@tudors.com üzerinden iletilerek iade işlemi gerçekleştirilebilir. İade işlemleri ürünün teslim alınmasından itibaren 30 gün içinde kabul edilmektedir.

Ürün değişimlerinde kargolama sistemi şu an için kullanılmamaktadır. Müşteriler, kendilerine en yakın Tudors mağazasına giderek ürünlerinde beden ya da model değişimi yapabilirler.

Tudors Ödeme Seçenekleri ve Güvenliği

Tudors, müşterilerine özel farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Güvenlik açısından da oldukça gelişmiş olan online platformdan güvenle alışveriş yapmak mümkündür. Tudors online ödeme ve kapıda ödeme şeklinde 2 ayrı ödeme yöntemini de sunmaktadır.

Online ödemelerde banka ya da kredi kartı ile kolayca ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde ise nakit ödeme de mevcuttur. Kapıda ödeme için alışveriş tamamlama esnasında mutlaka kapıda kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme olarak belirtmek gerekmektedir. Her iki ödeme yöntemi de güvenilir ve gizlilik esas alınarak gerçekleştirilmektedir.

Bir diğer ödeme yöntemi de Tudors kart seçeneği olup eğer kartınızda daha önce ki alışverişlerinizde kazanmış olduğunuz yeterli puan var ise bu şekilde de ödeme yapabilirsiniz.

Tudors Üyelik ve Sadakat Programı

Tudors müşteri ilişkileri ve sadakat açısından karşılıklı güvenin oluşması üzerine çalışmalarına her geçen gün devam etmektedir. Tudors sadakat puanları da bu çalışmalardan bir tanesidir. Tudors üyelik işlemi oldukça kolay ve kısa sürede gerçekleşmektedir. Müşterilerinin alışverişlerinde devamlılık ilkesini esas alan marka Sadakat programı çerçevesinde puan sistemini de sunmaktadır.

Tudors üyelik işleminin tamamlanması ile hesabınız puan kazanmaya başlayacaktır. Ayrıca yapılan her alışveriş için Tudors kartınıza puan yüklemesi gerçekleşir. Bu sayede Tudors üyelik avantajları elde edilmiş olur.

Tudors Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk

Tudors, marka olarak sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk projelerinde üzerine düşen görevi gerçekleştirmek için yer almaktadır. Daha önce pek çok öncüsü olarak başlatmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile örnek davranış sergilemeyi başarmıştır. Bu projelerden bazıları şöyledir;

  • Sende Bir Babalık Yap
  • Kurallara Uy Kral Ol
  • Darülaceze Hediye Gömlek
  • Humanitarian Fashion Show +1 Down Sendromlu Çocuklar Defilesi

Tudors SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tudors, alanında kendini kanıtlamış ve belirli bor müşteri kitlesine sahip olan popüler markalardan bir tanesidir. Popüler ve sıkça tercih edilen markalardan biri olması nedeniyle hakkında merak edilen ve sık sık sorulan sorulara internette cevap arayışı sürmektedir. Sitemiz Direk Bağlanma.com üzerinden de tüm merak ettiğiniz detaylara kolayca ulaşabilirsiniz. İşte sıkça sorulan tüm sorular ve cevapları şöyledir;

Tudors’tan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Tudors online sipariş için öncelikle üyelik işlemi gerekmektedir. Ancak üyelik istemeyen müşteriler misafir kullanıcı olarak da sipariş verebilirler. İlk olarak sipariş verilecek ürünler doğru beden belirlenerek sepete eklenmelidir. Ardından siparişi tamamla butonuyla adres ve ödeme bilgileri tamamlanmalıdır. Siparişi tamamla diyerek sipariş işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Siparişim Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Hafta içi verilen siparişler en geç 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonu verilen siparişler ise ilk iş gününde kargolanır. Kargo firmalarının yoğunluk durumuna ve ilinizdeki kargo şube durumuna göre dağıtım süresi değişiklik gösterebilir.

Tudors Ürünlerini Nasıl İade veya Değişim Yapabilirim?

Kullanılmamış etiketli ve orijinal paketli ürünleri 30 gün içinde kargolayarak ya da mağaza üzerinden iade edebilirsiniz. Aynı şekilde yine 30 gün içinde yalnızca mağazalar üzerinden değişim yapabilirsiniz.

Tudors Ürünlerinin Bakımı İçin Önerileriniz Nelerdir?

Tudors ürünleri, uzun süre bozulma yapmadan kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Her bir ürünün etiket kısmında kumaş yapısına uygun doğru yıkama ve ütü bilgisi yer almaktadır. Talimatlar doğrultusunda yıkama ve ütüleme işlemi en doğru bakım olarak önerilmektedir.

Tudors Üyelik Programına Nasıl Katılabilirim ve Avantajları Nelerdir?

Tudors üyelik programı aslında bir müşteri sadakat programıdır. Üyelik programı puan sistemi üzerinden çalışmaktadır. Tudors üyelik işlemini tamamlayan müşteriler için pek çok avantajlı kampanyalar yer almaktadır.

Üyelik programı ile her alışverişten puan kazanarak bir sonraki alışverişlerinizde indirim şeklinde kullanabilirsiniz. Ayrıca üyelere özel sunulan kampanyalar sayesinde daha uygun fiyata ürün satın alabilirsiniz.

Tudors Müşteri Yorumları ve Geri Bildirimler

Tudors, müşteri memnuniyeti için özenle çalışan bir markadır. Güvenli alışveriş imkanı sunan bu erkek giyim markası müşterileri tarafından almış olduğu pozitif geri dönüşler sayesinde her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Geri bildirimleri arasında olumlu görüşlerin daha sık yer aldığını ve müşteri memnuniyetinin de önemsediğini belirtmek mümkündür.

Tudors Sosyal Medya Adresleri

Tudors Facebook

Tudors Instagram

Tudors Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!