8 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

H&M Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 390 29 00

H&M, Stockholm merkezli bir uluslararası perakende giyim firması olarak bilinmektedir. H&M perakende giyim sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketin erkekler, kadınlar, çocuklar ve gençler için giyim eşyası ürettiğini söylemek mümkün olmaktadır.

2019 yılından beri hizmet veren H&M mağazası, dünyanın en büyük ikinci giyim mağazası olarak ifade edilebilmektedir. Dünya genelinde oldukça geniş bir mağaza dağılımına sahip olan H&M markasının farklı ülkelerde mağazaları bulunmaktadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma H&M İletişim Kanalları

H&M müşteri destek kanalları sayesinde sorularınız için farklı kanallardan hizmet alabilmeniz mümkün olmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek ve sorularınıza cevap bulabilmek için çeşitli iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Telefonla iletişim: H&M destek hattı 0850 390 29 00 olarak ifade edilebilir. Sosyal medya hesaplarını kullanarak da H&M ile iletişime geçilmesi mümkün olabilmektedir. Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında H&M aktif olarak rol almaktadır.

H&M ile iletişime geçebilmek için e- posta adresini de kullanmayı tercih edebilirsiniz. E posta göndermek için ise musterihizmetleri.tr@hm.com adresini kullanabilirsiniz. E posta aracılığı ile firmayla iletişime geçmeniz durumunda kayıtlı olan e posta adresiniz üzerinden size geri dönüş sağlanacaktır.

Web sitesinde yer alan iletişim formunu kullanarak da iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. H&M iletişim için resmi sitesi üzerinde iletişim formu yer almaktadır. H&M müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istemeniz halinde kişisel verileriniz gizlilik politikasına uygun olacak şekilde işlenmektedir.

Bir sorunuz olması halinde veya destek almak istediğiniz bir konu olması halinde H&M müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. H&M müşteri memnuniyeti oldukça yüksek olan bir markadır.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

H&M’den Nasıl Sipariş Verebilirim?

H&M den sipariş vermek isteyen kişilerin takip etmesi gereken bir takım adımlar bulunmaktadır. İlk olarak H&M Türkiye resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Eğer bir hesabınız yoksa üye olmanız gerekmektedir.

Üye olmanız durumunda ise hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sitede yer alan ürünlerden beğendiklerinizi sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Sepetinize eklediğiniz ürünleri kontrol ettikten sonra alışverişinizi onaylamanız gerekir. Ardından siparişinizin hangi adrese teslim edilmesini istediğinizi seçmelisiniz.

Ürünleri seçtikten sonra ise banka kartı, kredi kartı veya diğer ödeme yöntemlerinden birisini seçmeniz gerekmektedir. Ardından ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlamanız mümkün olmaktadır. H&M sitesinden aldığınız ürünlerin durumunu ise H&M hesabınızdan veya e posta adresinizden yapabilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

H&M sitesi üzerinden alışveriş yapmanız durumunda verilen siparişe göre teslimat zamanları farklılık gösterebilmektedir. Oluşturulan siparişin teslimat süresinin teslimat adresine, seçilen teslimat yöntemine ve siparişin içeriğine göre değişiklik gösterebileceğini söylemek mümkün olmaktadır. H&M sitesinden sipariş verirken bilmeniz gereken bazı detaylar vardır.

Standart teslimat söz konusu olduğunda genel olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde adresinize teslimat gerçekleştirilmektedir. Bu süre ise siparişinizi oluşturduğunuz tarihten itibaren geçerli olacak şekilde hesaplanmaktadır.

Mağazadan teslim alma seçeneğini kullanarak H&M mağazalarından da siparişinizi teslim almayı tercih edebilirsiniz. Siparişinizin mağazaya ulaşma süresi de ortalama olarak 2 ila 4 gün arasında sürmektedir.

Mağazadan teslim alma servisinin ise sadece belirli boyutlara sahip paketler için kullanılabileceğini söylemek mümkün olmaktadır. Ücretsiz kargo seçeneği ise H&M Memberlar için özel olarak sunulmakta olan bir seçenek olmakla birlikte 750 TL ve üzeri siparişlerde geçerli olmaktadır.

H&M de İade İşlemi Nasıl Yapılır?

H&M iade işlemi yapılması için iade formunun indirilmesi gerekmektedir. Ardından formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Ardından iade etmek istediğiniz ürünleri faturanızın ön tarafında bulunan iade kodu alanına yazılan iade formuyla birlikte paketlemeniz gerekmektedir.

H&M iade işlemleri için ürünleri kargo şubesine teslim iade seçeneğini kullanarak iade edebileceğiniz gibi evden teslim iade seçeneğini kullanarak iade etmeniz de mümkün olmaktadır.

H&M de Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

H&M de hediye kartının kullanılabilmesi için ilk olarak beğendiğiniz ürünleri seçmeniz gerekmektedir. Ardından ürünleri sepete ekleyerek ödeme aşamasına geçmeniz gerekir. Hediye kartınızın üzerinde yer alan kart numarasını ve pin kodunu ödeme alanında bulunan ilgili kısma girmeniz gerekmektedir.

Bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra ise hediye kartınızın bakiyesi toplam ürün tutarından düşülecektir. Ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir.

H&M Üyelik Avantajları Nelerdir?

H&M Member olmanın sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. H&M Member olmak dijital bir üyelik programıdır. H&M üyelik avantajları tamamen ücretsizdir. H&M üye olma adımları tamamlandıktan sonra avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Yapılan alışverişlerde %10 indirim kazanılmaktadır.

Alışveriş yaparak puanlar toplayabilirsiniz.

Topladığınız puanları kullanarak ise kuponlar kazanabilirsiniz.

H&M Memberlar için özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Belirli bir tutarda alışveriş yaptıktan sonra ücretsiz kargo avantajı bulunmaktadır.

Doğum gününüzde seçilen bir üründen %25 indirim kazanabilirsiniz.

H&M İade ve Değişim Politikaları

H&M sitesinden alınan ürünlerin iade edilebilmesi için 30 gün süreniz bulunmaktadır. Kargo şubesine teslim iade seçeneği veya evden teslim iade seçeneği ile iade edebilmeniz mümkün olmaktadır.

İade formunu kaybetmeniz durumunda ise resmi web sitesi üzerinden tekrar indirerek doldurabilirsiniz. İade işleminiz gerçekleştikten sonra 14 gün içerisinde iade miktarınız size geri ödenecektir. H&M değişim politikası ise ürünlerin değişimini kapsamaktadır.

H&M Online Alışveriş Rehber

H&M sitesinden alışveriş yapmak oldukça kolay bir şekilde mümkün olmaktadır. İlk olarak H&M resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. H&M alışveriş rehberi uygulaması ile sipariş verebilmek için üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir. Beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sepetinizde bulunan ürünleri kontrol ederek onaylamanız gerekir. Ardından ise siparişinizin hangi adrese teslim edileceğini belirlemeniz gerekmektedir. Ödeme yöntemini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. H&M sipariş takibi ile ürünlerin takibini yapabilirsiniz.

H&M Ödeme Seçenekleri ve Güvenliği

H&M ödeme yöntemleri online alışverişlerde çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Tek çekim olarak ödeme yapılması mümkün olmaktadır. 3 taksit ile ödeme yapılması da mümkün olmaktadır. Son olarak ise H&M hediye kartlarıyla alışveriş yapılabilmektedir. H&M bilgilerinizin tamamının güvende olduğunun garantisini vermektedir. H&M güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır.

H&M Üyelik Avantajları

H&M üyelerine özel indirimler, kuponlar, puan kazanma, doğum günü indirimi, ekstra indirimler ve ücretsiz kargo avantajları bulunmaktadır.

H&M Sürdürülebilirlik ve Müşteri Sorumlulukları

H&M sürdürülebilirlik konusunda bazı önemli adımlar atmaktadır. Kıyafetlerinizi onarmak, tasarlamak ve yeniden tasarlamak için basit bakım kılavuzları sunmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşüm ve onarma trendlerini de takip etmektedir. Kıyafet toplama girişimi ile tüm mağazalarında da geri dönüşüm kutularına yer vermektedir.

H&M çevre dostu uygulamalar ve adil moda anlayışıyla herkesi kucaklamaktadır. Kıyafetlerin zehirlerden arınmasını istemektedir. İnsanlara ve gezegenimize önem veren H&M sürdürülebilirlik çalışmalarıyla modanın geleceğini de şekillendirmektedir.

H&M Mobil Uygulama Özellikleri

Alışveriş deneyiminin daha keyifli bir hale gelebilmesi için mobil uygulama sayesinde birçok özellik sunulmaktadır. H&M mobil uygulama sayesinde son moda ürünlerin ve koleksiyonların keşfedilmesi mümkün olmaktadır.

Hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ürün incelemeleri ve değerlendirmeleri yapabilirsiniz. Düzenlenen kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

H&M Müşteri Geri Bildirimleri ve Değerlendirmeleri​​​​​​​

Yapılan alışverişlerle ilgili geri bildirimlerinizi de H&M markasına iletebilirsiniz. Her türlü değerlendirme ve destek talepleriyle ilgili olarak ise H&M müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeyi tercih edebilirsiniz.

H&M Sosyal Medya Adresleri

H&M Facebook

H&M Instagram

H&M Youtube

Çağrı merkezini puanlayın!