5 Ekim 2020 tarihinde güncellendi.

FUZULEV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 63 13

1992 yıllarından bu yana tanınan, sektörde büyük yatırımlarla beraber birçok insanı ev sahibi yaptığı gibi birçok alanda da faaliyet göstermeye günümüzde devam eden Fuzul Ev, son dönemlerin en yetkin markalarından biridir. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Fuzul Ev, günümüzde aktif olarak şu anda herkesin faizsiz ev sahibi olması konusunda büyük bir sistemi sürdürmektedir. Etkin bir şekilde de son yıllarda TV reklamlarıyla beraber ön plana çıkmaktadır.

Fuzul Ev ilk yıllarda otomobil sahibi olmak isteyip hem faizlerin yüksek olması konusunda hem de yeterli peşinatı olmayanlar için yardımcı olarak kapsamlı çalışmalar sürdürmüştür. Bununla beraber ödeme güçlüğü sorunu yaşayan ve banka faiziyle uğraşmak istemeyenleri hem otomobil hem de ev almak isteyenlere ev sahibi yapma konusunda büyük girişimler başlatan firma olmuştur.

Fuzul Ev sistemi en yaygın olarak bilinen annelerin altın günüyle benzer şekilde ilerler. Bireylerin belli bir gruba ait olmasıyla beraber, bu grupta ödeme şartları yerine getirilerek her ay kura çekilip belli kişilere ev alınma sistemi bulunur. Her ev alan kişi sonrasında diğer aylarda da sıraya girilerek kura içerisinde eğer ismi çıkarsa doğrudan ev sahibi olmayı ilgili kişiler şanslarıyla başarmaktalar.

Fuzulev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FUZULEV Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 63 13

Büyük bir sistem oluşması nedeniyle günümüzde on binlerce ailenin dahil olduğu ev alma sistemi içerisinde en iyi başarıya giden yol bu şekilde görülmektedir. Bunlarla beraber günümüzde hem sağlıklı hem de yüksek maliyetten kaçınarak en iyi şekilde ev sahibi olmak için siz de Fuzul Ev başvurusu yapabilirsiniz. Bu noktada değerlendirmek istemenizle beraber sorularınız varsa eğer, çağrı merkezini arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İstediğiniz her zamna müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde, Fuzul Ev firması hakkında tüm sorularınızı sorarak iletişime geçebilirsiniz. Harici olarka herhangi bir şekilde şikayet, öneri veya istekleriniz varsa da yine müşteri temsilcileriyle ilgili çağrı merkezi telefonuyla erişebilir, sormak istediğiniz tüm soruları da çalışma saatleri çerçevesinde iletebilirsiniz.

İletişim Adresi: Akşemsettin Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) No:28/A Fatih/İstanbul

Fuzul Ev internet sitesi üzerinden de iletişim formunu doldurarak, çağrı merkezi görevlisine direk ulaşmanız mümkündür. Bunun için https://www.fuzulev.com/iletisim/#iletisimformu adresini tıklamanız yeterli.

FUZUL EV İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

E Posta Adresi: iletisim@fuzulev.com

FUZULEV Facebook

FUZULEV Twitter

FUZULEV İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!