30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Ethica Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 888 09 09

Son yıllarda sigorta firmalarında çoğalmalar yaşanmasıyla beraber hem güvenli hem de dürüst sigortacılık hizmeti sağlayan firma bulma arayışı, tüketiciler tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir. 2016’da kurulan sigorta markalarından biri olan Ethica Sigorta, son yıllarda sağladığı hizmetler ve anlaşmalar ile Türkiye’de ismini duyurmayı başaran sigorta şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

Ülkemizde yenilikçi düşünceyle beraber sağladığı hizmetler, sektöre yönelik ve tüketiciyi ilgilendiren tüm kampanyalar ile birlikte hizmet vermektedir. Türkiye’de 2100’den fazla oto servis anlaşması ile ön planda olan sigorta şirketi, yine ülkemizde 500’ün üzerinde sağlık kuruluşu ve hastaneler ile anlaşması bulunmaktadır. Her geçen gün sayıda ki artış sayesinde tüketiciler tarafından tercih edilme noktasında göz önünde bulundurulan marka olma yolundadır.

Hizmet kalitesinde şeffaf ve anlaşılır hizmet vermesiyle tanınan marka, hizmet kalitesini düşürmeden sağlamış olduğu imkanlar neticesinde yoğun müşteri taleplerini de karşılamaktadır. Beklentilerin üstünde sunulan ürün ve hizmetlerle beraber firma taleplerini en iyi şekilde karşılamakta olup %100 müşteri memnuniyetini ise ön planda tutmak istemektedir.

Ethica Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ethica Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 888 09 09

Yoğun müşteri kitlesiyle beraber pratik çözüm konusunda oldukça çözüm odaklı yaklaşan marka için siz de çağrı merkezi telefon numarasını kullanabilirsiniz. İlgili sigorta şirketine ait sormak istediğiniz tüm sorular, satış öncesi merak ettiğiniz konular, kapsam içi olan bazı özel hastanelerle ilgili sorular vb. tüm konularda direkt iletişime geçebilirsiniz.

Ethica sigortanın müşteri hizmetlerini aramadan da, anlaşmalı servisler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için Ethica Sigortanın kendi internet sitesinde yer alan anlaşmalı servisler, hastaneler v.s. bölümünü https://www.ethicasigorta.com.tr/anlasmalikurumlar/SaglikKurumuArama , https://www.ethicasigorta.com.tr/anlasmalikurumlar/OtoServisArama buralardan incelemenizi öneririz.

Ethica Sigorta iletişim numarası ile çağrı merkezinde yetkili müşteri temsilcilerine her zaman ulaşabilir, sorularınızı sorabildiğiniz gibi sigorta şirketinin müşterisi olduktan sonra da tüm soru ve sorunlarda, istek veya şikayetlerde iletişime geçebilirsiniz. Ethica sigorta sahibiyseniz hasar bilgilerini çağrı merkezini arayarak sorgulayabilir, Ethica sigorta geri ödeme bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşmelerde en iyi şekilde ulaşım sağladığınız gibi birçok kapsamlı imkanlardan da faydalanabilirsiniz.

Ethica Sigorta Eposta Adresi: iletisim@ethicasigorta.com.tr

İstediğiniz her zaman Ethica Sigorta ile resmi kanallarla iletişime geçmek için eposta yolunu tercih edebilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı, bunlarla beraber taleplerinizi iletmek adına e-posta adresi olarak yukarda yazan eposta adresini kullanarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, Ethica sigorta hakkında dilek şikayet ve önerileriniz için web üzerinden de talep oluşturabilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen linke tıklayarak ilgili birime kolayca ulaşmanız mümkün.

Ethica Sigorta İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eposta Adresi: iletisim@ethicasigorta.com.tr

ETHİCA SİGORTA Facebook

ETHİCA SİGORTA Twitter

ETHİCA SİGORTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!