İsem Kitap Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 03123954736

İsemkitap ya da İsem Yayıncılık olarak da bilinen marka, ülkemizin internet ortamında kurulmuş olan eğitim ve öğretim dünyasında kitapların satışlarını yapan bir yayıncıdır. Sektör içerisinde 2012 yılından bu yana, 9 yılı aşkındır sağladığı hizmetleriyle beraber her zaman en iyisi olma noktasında ilerleyen, müşteri memnuniyeti ve destekleriyle bilinen bir yayıncı olarak çıkmıştır. Diğer kitap evlerine göre edebiyat kitapları ya da çeşitli dünya klasikleri gibi pek çok çeşitlilikte eğlenceli kitaplardan ziyade tamamen sınavlara hazırlık kitaplarını temel alarak destek sağlayan bir internet sitesidir.

Her zaman faydalanacağınız bir eğitim kitapları satan firma olan İsem Yayıncılık sayesinde YKS kitaplarından KPSS kitaplarına, ALES ve DGS, LGS gibi pek çok sınavların tamamen güncel 2021 sınav kitaplarına ulaşabilirsiniz. Genç ve dinamik ekibi ile birlikte uzman eğitim desteği sağlayan kaliteli yayınlarıyla beraber öğrencilerden memurlara kadar birçok insanın mesleki gelişimi kazanmalarını sağlıyor.

Ayrıca öğrencilerin de üniversite kazanma sınavları gibi pek çok sınavlarına hazırlanma aşamalarında hem soru bankası hem de çalışma kitaplarıyla beraber destek sağlıyor. Bu noktada yayından faydalandığınız tüm kitaplarıyla ilgili olası durumlara karşı İsem Yayıncılık iletişim numarası üzerinden her zaman iletişime geçebilir, hızlı bir bilgi- destek alabilirsiniz.

Hızlı İsem ve Akıllı İsem Yayınları Müşteri Destek Hattı

İsem Kitap Telefon Numarası: 03123954736

İnternet sitesi üzerinden yeni çıkan yayınlar, günün fırsatları veya kampanyalar gibi pek çok kategorilerde birçok kitap yayınlarının uygun fiyatlarda olmasını sağlayacak şekilde destek ve bilgi alabiliyorsunuz. Alışverişlerinizi de güncel bir şekilde hızlıca yapabileceğiniz ilgili internet sitesinde 70 TL ve üzeri alışverişlerde de kargo bedava imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bunların dışında da 2019 yılından bu yana Farklı İsem serileriyle beraber öğrencilere tam destek sağlayan yayınlarıyla beraber en iyi şekilde eğitim öğretim noktasında başarı yakalatıyor. Bu noktada Akıllı İsem veya Hızlı İsem serileriyle beraber siz de teknolojiyle iç içe olacak şekilde öğrenim kazanımı sağlamasını istediğiniz öğrencileriniz için, iyi yayınları tercih edebilirsiniz. Olası soru ve sorunlarda ise İsem Yayıncılık müşteri hizmetleri ile telefon ile iletişime geçerek, bilgi alabilirsiniz.

İsem Kitap Müşteri İletişim Formu

Herhangi bir konu hakkında bilgi almak veya talep oluşturmak İstediğinizde İsem Kitap hesabınız üzerinden taleplerinizi oluşturarak, şikayet ve önerilerinizi paylaşarak bilgi alabilirsiniz. Bununla beraber dilediğiniz her zaman 08503463156 nolu telefon numarasından da müşteri hizmetleriyle görüşerek, çağrı merkezindeki y4etkililerden taleplerinizi bildirerek destek alabilirsiniz.

İsem Kitap E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eğitim kitaplarına dair aradığınız her şeyi tek bir çatı altında bulacağınız şekilde siz de isemkitap internet sitesi üzerinden birçok kitabı bulabilirsiniz. Bunun dışında da herhangi bir sorunuz varsa, bilgi almak istediğinizde de e-mail yoluyla iletişime geçebilir ya da sosyal medya hesaplarını takip ederek de aktif kampanyalar ve duyurular hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sosyal medyada ki isemkitap hesaplarıyla beraber aktif kampanyaları anında öğrenebilirsiniz.

İsem Kitap Eposta Adresi: destek@isemyayincilik.com

İSEM KİTAP Facebook

İSEM KİTAP Twitter

İSEM KİTAP İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!