Zyxel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4441759

Ülkemizde faaliyet gösteren, Tayvan merkezli bir marka olarak bildiğimiz büyük markalardan biri de ZyXEL adlı markadır. Güvenilir yapay zeka ve çeşitli bulut destekli hem ev hem de iş yerindeki ağ çözümleriyle ilgili öncü markalardan biri olarak bilinen bu marka, bugün ağ donanım cihazları alanında üretici olarak bilinir. 1989 yılında kurulan, bugün dünyanın dört bir yanında telekomünikasyon şirketlerine doğrudan ISP veya orta ölçekli şirketlerde ağ ekipmanı olarak donanım satan markalar arasında bulunur.

Pek çok güvenli bulut ağ çözümleri sunarak bugün ortaklarıyla beraber hem küçük hem de orta ölçekli işletmeler ile kanal iş ortakları içerisinde hızlı bir hizmet sağlamaktadır. Geniş bir Türkiye operasyonuna sahip olan bu şirkette istediğiniz her zaman ZyXEL müşteri hizmetleri ile görüşeceğiniz şekilde telefonla iletişime geçebilirsiniz.

çağrı merkezi numarası4441759
e-posta adresispdestek@zyxel.com.tr
yardım sayfasıhttps://spdestek.zyxel.com.tr/hc/tr/requests/new
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaServis sağlayıcısı tarafından verilen modemler ile ilgili destek almak için bu numarayı aradığınızda iki kez ard arda 1 e bastığınızda teknik destek için çağrı merkezine bağlanacaksınız.
zorluk1/10
süreTahmini bekleme süreniz 1 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresPiyale Paşa Bulvarı, Kaptan Paşa Mahallesi Ortadoğu Plaza, D:No:73, Kat:6, 34384 Şişli/İstanbul
zyxel çağrı merkezi kısa bilgi
Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Zyxel Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Genelde modem markası olarak karşımıza çıkan Zyxel markasının bugün ev bağlantıları dışında hem güvenlik hem de networking olarak da pek çok ürünü bulunmaktadır. Bulut ve ağlar hakkında aynı zamanda hizmet ve lisanslarla ilgili de en iyi şekilde hizmet veren bu teknoloji, bugün birbirinden farklı operasyon süreçlerinde işletme taleplerine karşılık gelecek şekilde pek çok çeşitli hizmetleri de veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Markanın kendi içinde özel bir destek hizmeti bulunuyor. Bu alanda Zyxel destek merkezi üzerinden pek çok konuda sorularınıza karşılık yanıt alabileceğiniz şekilde https://support.zyxel.eu/hc/tr burada bulunan veritabanını kullanabilirsiniz. Çeşitli çözüm odaklı makaleler sayesinde istediğiniz gibi bilgi sahibi olacağınız pek çok konularla birlikte herhangi bir şekilde soruya yanıt bulamadığınızda da Zyxel iletişim numarası her zaman karşınızdadır. İstediğiniz her an görüşerek bilgi alacağınız çağrı merkezi yetkilileriyle görüşerek, sorunlarınıza karşı yanıt alacağınız gibi fiziksel müdahale için donanıma müdahale edecek yetkililerin de yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Zyxel Modemleriyle İlgili Sorunlar Hakkında Her Şey

Herhangi bir modem seçiminde, seçtiğiniz modemle ilgili menzil sorunları yaşarsanız eğer doğrudan Zyxel’in telefon desteğinden faydalanacağınız gibi aşağıda yer verdiğimiz eposta adresinden de iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte çeşitli depolama cihazı ürün seçici konusunda da yardımcı olan bu marka, bugün birçok güvenlik cihazları, WLAN ya da 5G cihazları gibi geliştirilmiş ürünleriyle donanım alanında oldukça güçlü bir hizmet veriyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Network yaratma, ofis ve şirketlerde şirket içi Switch ihtiyaçlarında, WLAN cihazlarında ya da dahası için ulaşabileceğiniz şekilde Zyxel çağrı merkezi ile görüşerek hem bilgi alabilir hem de doğrudan satış öncesinde de destek alabilirsiniz.

Zyxel Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Büyük bir donanım markası olarak bildiğimiz Zyxel için istenen her zaman aşağıda bulunan iletişim bilgileriyle destek alabilirsiniz. Bu konuda hem eposta hem de sosyal medya hesaplarıyla beraber iletişime geçerek istediğiniz sorularınıza yanıt bulacağınız kadar aynı zamanda destek sistemini kullanarak da, eposta adresiyle iletişime geçip sormak istediğiniz sorular dışında sorun ve şikayetlerinizi de bildirerek kayıt bırakabilirsiniz.

Eposta Adresi: spdestek@zyxel.com.tr

ZYXEL Facebook

ZYXEL Twitter

ZYXEL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!