27 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Zara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4445952

Hazır giyim dünyasının en büyük markalarından biri olarak tanınan, dünyada ki markalardan biri ZARA, son yıllarda gençlere yönelik üretim noktasında özgün çalışmalarıyla beraber ayakkabı, alt – üst giyim, pijama serileri, pantolon, jean, mont, kaban ve daha birçok çeşitleriyle giyim dünyasında renklilik, yenilik getirmeyi başarıyor. Klas giyim sınıfından tutun da insanların kendilerine değer verdiği kadarıyla harikulade giyinebilecekleri potansiyeli olduklarını gösteren en doğru markalardan biri olarak biliniyor.

Zara, alışveriş süreci içerisinde hem Türkiye’nin birçok yerinde bulunan mağazalarıyla hem de internetten alışveriş imkanlarıyla beraber sizlere çok büyük katkılar sağlıyor. Bununla beraber keyifli alışveriş noktasında da hem eğlenceli hem de özel bir deneyim şekilde mağazasında alışverişlerinizi yaparken kaliteli kıyafetlere sezonluk ulaşabiliyorsunuz. Herhangi bir soru veya sorunda da Zara müşteri hizmetleri ile görüşerek, bilgi destek alacağınız gibi satış öncesi konularda da pek çok soruyu yöneltebilir, bilgi alabilirsiniz.

Zara iletişim bilgileri

Zara çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır. Pazartesi – Cuma arası  saat 08:30 dan saat 19:30 a kadar telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca cumartesi saat 10:00 ila 16:00 ya kadar hizmet vermekle birlikte, pazar günleri iletişim desteği yoktur.

Zara Türkiye yetkililerine internet ortamından ulaşmanızda mümkün… Formu doldururken mail ve telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.

  • Zara İletişim: 444 59 52 (Telefon tarifenize göre ücretlendirilir)
  • Zara Çağrı Merkezi: 0 800 211 10 02 (Sabit telefonlardan ücretsiz arama)

İnternetten Alışverişte İade Süreci Nasıl İşliyor?

Zara internet adresi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, bedenden tutun da herhangi bir şekilde renk, model beğenmeme durumlarında ister değişim isterseniz de iade işlemlerinizi iki türlü yapabiliyorsunuz. Bunun için ister çağrı merkezinden alacağınız yönlendirme ve destek ile beraber doğrudan kargo sürecine dahil olabilir, kargo ile geri gönderim yapabilirsiniz. İsterseniz de direkt olarak herhangi bir Zara mağazasına ulaşarak burada faturanızla beraber iadenizi, değişim işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili olarak iade ya da değişim var olup olmadığı konusunda da Zara çağrı merkezi ile iletişimde kalabilir, çağrı merkezi müşteri temsilcisiyle görüşerek anlık sorularınızı sorarak bilgi edindikten sonra doğru bir şekilde iade, değişim ya da internet alışverişlerinizle ilgili sorunlarınızın nasıl olacağıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Zara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4445952

Zara Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Fiziksel mağazasından ya da internet üzerinden tüm Zara mağazaları alışverişlerinizde olası durumlara karşı bir muhatap bulmak istediğinizde müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilirsiniz. Bu alanda hafta içi her gün saat 08.30 – 19.30 saatleri arasında görüşeceğiniz Zara ile birlikte müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Cumartesi günü ise sabah saat 10.00 ile akşam saat 16.00 saatleri arasında çalışan çağrı merkezi telefon numarası sayfamızda yer aldığı gibidir.

Bu 444’lü Zara iletişim numarası ile birlikte direkt Zara müşteri temsilcisine bağlanarak siz de sorularınızı, isteklerinizi yöneltebilir, iade veya değişimlerle ilgili nasıl işlemler yapılabileceği hakkında da genel, net bir bilgiyi alabilirsiniz.

Zara Müşteri İletişim Formu

Zara mağazalarının internet sitesinden iletişime geçmek için işletme hesabı ya da benzer şekilde bir kurumsal heasp oluşturup iletişime geçebilirsiniz. Online satış mağazası üzerinden ürünler hakkında bilgi alma, satış sonrası destek almak için Canlı Destek ile görüşebilir ya da kayıt oluşturarak da size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Zara İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.zara.com/tr/tr/signup

Zara Sosyal Medya Adresleri

Markanın tüm sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Siz de bu sosyal medya hesaplarıyla markaya ait tüm aktif kampanyalar, indirimler, yeni sezon indirimlerinin başlangıcı, yeni sezonlara ait koleksiyonların gelmesi gibi konularda da anında haberdar olacağınız bilgiyi edinebilirsiniz.

ZARA Facebook

ZARA Twitter

ZARA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!