Zara çağrı merkezi telefon numarası

11 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

İspanyol kökenli firmalar arasında yer alan Zara, Türkiye’de de uzun yıllardır hizmet veren firmalar arasındadır. Alışveriş merkezlerinde şubeleri olan Zara aynı zamanda teknolojiye uyum sağlayarak internet üzerinden de alışveriş yapabilmenize imkan sağlayabilmektedir. Özellikle kadınların en sık tercih ettiği markalardan olan Zara kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmektedir.

Modaya uyumlu bir şekilde giyinmek isteyen kişilerin tercih ettiği Zara, her yıl güncellediği koleksiyonları ile moda dünyasını yakından takip edenlere hitap etmeyi başarmaktadır. Türkiye’de geniş bir kitleye hitap eden Zara sayesinde sizler de stilinize farklı bir renk katabilirsiniz.

Zara çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır. Pazartesi – Cuma arası  saat 08:30 dan saat 19:30 a kadar telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca cumartesi saat 10:00 ila 16:00 ya kadar hizmet vermekle birlikte, pazar günleri iletişim desteği yoktur.

Zara Türkiye yetkililerine internet ortamından ulaşmanızda mümkün… Formu doldururken mail ve telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz.

  • Zara İletişim: 444 59 52 (Telefon tarifenize göre ücretlendirilir)
  • Zara Çağrı Merkezi: 0 800 211 10 02 (Sabit telefonlardan ücretsiz arama)

Zara çağrı merkezi telefon numarası” için 2 yorum

  1. Zara ürünlerindeki kalite aynı şekilde çağrı merkezinde de bulunuyor. Fakat bu çağrı merkezine bağlanmak için uzun bir süre hatta beklemek zorunda kaldım. Yine de siparişim ile ilgili sorunumu kısa süre içerisinde çözebildikleri için teşekkürler.

  2. Zara’dan almış olduğum eşofman bir yıkamada gitti gerçekten hayal kırıklığı asla zara bundan sonrasında tercihim değildir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir