29 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08507559987

Müşteri hedef kitlesi ağırlıklı olarak bayan olan Watsons, son zamanların en büyük kozmetik ve güzellik bakım ürünleri satışını yapan markalardan biridir. Son dönemlerde müşteri hizmetleri noktasında müşterilerine olabildiğince güçlü bir destek sunan Watsons markasıyla beraber tüm alışveriş süreçlerinizde olası tüm problemlere karşı en iyi desteği görebilirsiniz. Bugün yüzlerce mağazasıyla beraber hem işlek caddelerde hem de AVM gibi adreslerde büyük alanlarda büyük bir mağazacılık imkanı sunuyor. Kişisel bakımdan güzelliğe kadar birçok alanda dünya markası olmayı başaran bu marka, yenilikçi çalışmalarıyla beraber her geçen gün iyi ve kaliteli sonuçları da doğurmaktadır.

Watsons çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamamaktadır ve bu özel numaraya Türkiyede 235 dünyada 5000 den fazla şubesi bulunan güzellik üzerine kurulan hanımların yenilikçi tercih ettiği bir kozmetik ürün satış firmasıdır.

Watsons Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

İster internet üzerinden satın alacağınız ürünler hakkında isterseniz Watsons mağazalarından satın alacağınız ürünlerle ilgili hem erkek hem kadın olarak siz de tüm konularda bilgi ve destek alacağınız çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Günün her saati, mesai saatleri içerisinde 0850’li telefon numarasından çağrı merkezine ulaşarak, burada bilgi ve destek alacağınız şekilde hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İnternet üzerinden basit bir üyelik ile birlikte kredi kartı ile ödeme yaparak dilediğiniz her zaman ürünler satın alabilir, siparişlerinizi verebilir ve indirimli ürün seçenekleriyle beraber her zaman siz de faydalanabilirsiniz.

Watsons Müşteri İletişim Formu

Dilediğiniz her zaman Watsons müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden görüşeceğiniz gibi tüm istek ve şikayetlerinize dair konularda da bildirim oluşturmak, bilgi vermek adına doğrudan Watsons İletişim sayfasını da kullanabilirsiniz. Buradan yazılı olarak görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Watsons İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.watsons.com.tr/iletisim

Türkiye’de aktif olarak 200’ün üzerinde bulunan mağazasıyla beraber tüm güzellik ürünlerini bulabileceğiniz, bayanların kişisel bakım ürünlerine dair her şeyi bulacakları bu mağazada aktif kampanyalar ve indirimler çok fazla olmaktadır. Hele ki önemli günler, haftalarda uzun soluklu kampanyalar ile Watsons, tüm mağazalarında toplu %50’ye varan indirimleriyle beraber müşterilerine ödüller dağıtıyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen Watsons çağrı merkezi ile birlikte yapacağınız tüm görüşmelerde tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Watsons Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Watsons ile alakalı tüm konular hakkında görüşmelerinizi çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Watsons iletişim numarası üzerinden Watsons hakkında tüm ürün iade veya değişim konuları, istek ya da şikayet taleplerinizi bildirebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerin tamamında bilgi edinebilir ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. İletişim numarasıyla beraber Watsons çağrı merkezi tarafından sizlere bilgi paylaşılacağı gibi tüm konularda direkt olarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Watsons müşteri hizmetleri direk bağlanmak için çağrı merkezi numarasını tuşlayabilirsiniz. Hemen 444 99 87 numara değişmiştir. Bunun yerine 08507559987  telefon üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi alternatif olarak Watsons iletişim bilgileri formunu doldurabilirsiniz. Forma ulaşmak için buraya tıklaman yeterli.

Watsons İletişim Numarası: 08507559987

Watsons Şikayet Hattı

Özel olarak Watsons’a ait bir şikâyet hattı telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat Watsons müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerinizde, müşteri temsilcileriyle beraber tüm konulara çözüm bulabilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak çağrı merkeziyle beraber ürün iadesi ya da değişimi gibi konularda, mağazalarda olası yaşanan tüm problemlerinize karşılık bilgi ve deneyim ile ilgili görüşlerinizi belirterek paylaşabilirsiniz.

Ayrıca yazılı iletişimle ilgili olarak da dilediğiniz her zaman https://www.watsons.com.tr/iletisim adresi üzerinden iletişime geçerek bilgi ve destek alabilir, her konu hakkında bilgi aktarımıyla alakalı talepte de bulunabilirsiniz.

Watsons İletişim Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Watsons Posta Adresi: Saray Mahallesi, Site Yolu Caddesi, Anel İş Merkezi No:5, Kat: 4-5, Ofis No:9-10, Ümraniye /İstanbul

WATSONS Facebook

WATSONS Twitter

WATSONS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!