30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Türkiye’de ulaşımdan finansal işlemlere ve ileride kullanım alanının artacağı bu kart çok yakın zamanda hayatımıza girecektir. Bakanlığın ulusal akıllı ulaşım sistemi projesi ile başlattığı bu girişim sonuca ulaşmış gibi gözüküyor , yakın zamanda türkiyedeki her ferdi ilgilendirecek bu olay için bazı açıklamalar yapma gereksinimi duyduk.

Mesela en fazla merak edilen konulardan biri türkiye kart nedir ?  ve hangi amaçla kullanılır ,  bunun yanında   türkiye kart ne işe yarar  gibi soruların yanıtları çok yakın zamanda belli olacaktır.

Yakın zamanda bu kordinasyon merkezi kurulup ilgili kurumlar bilgilendirildikten sonra herşey daha net ortaya çıkacaktır , belirli olur olmaz sizinle türkiye kart  hakkında daha detaylı bilgiler ileteceğiz.

Dünyanın farklı ülkelerinde de kullanılan türkiye kart benzeri sistemlerin kullanımı tamami ile vatandaşların deneyimlerine göre belirleneceği düşünülmektedir , yakın zamanda bizler de aklımıza takılan türkiye kart nedir , türkiye kartı yabancı vatandaşlar veya ülkemize gelen turistler türkiye kartı kullanabilecekmi çok yakında öğreneceğiz.

Çağrı merkezini puanlayın!