İETT İletişim Bilgisi, Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Elektrik, Tramvay ve Tünel İşletmeleri yani İETT, İstanbul il genelinde toplu taşıma hizmetlerini sağlayan kurumdur. Her geçen gün daha kalabalık bir hale gelen İstanbul trafiğini rahatlatabilmek amacıyla sürekli yenilenen toplu taşıma hizmetleriyle vatandaşların karşısına çıkıyor. Herkes için uygun, konforlu bir seyahat imkanı sunmak için yenilikler gerçekleştiriyor.

İETT her geçen yıl yapılan yeni çalışmalar doğrultusunda daha hızlı bir ulaşım sağlayabilmenin yanı sıra, kolaylıklar sunmayı hedefliyor. İETT yetkilileriyle herhangi bir sorununuz olduğunda bağlantı kurabileceğiniz 3 haneli bir müşteri temsilcisi numarası bulunmaktadır. Halkın sorunlarını çözüme kavuşturabilmek adına oluşturulan bu çağrı merkezi, durak ve otobüslerin yanı sıra metrobüsler hakkında da bilgiler sunabilmektedir. Tek yapmanız gereken cep telefonunuzdan YÜZ ELLİ ÜÇ numaralı hattı aramak. Hepsi bu kadar basit.

Bir önceki yazımız olan Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde gediz elektrik 444 lü iletişim numarası, gediz elektrik canlı destek ve gediz elektrik iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir