Trafik İhlali Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Ülkemizin en fazla nüfusa sahip illerinden birisi olan İstanbul’da trafik çileden çıkılamaz bir hale gelmeye başlamıştır. Karmakarışık olan bu trafik sorunu her geçen gün daha da artmaktadır. Yetkililer trafiği rahatlatabilmek için her geçen gün yenilikler yapmaktadır. Trafik sorununun daha rahat çözülebilmesi ve trafik canavarı tabirini kullanabileceğimiz kuralları hiçe sayan kişileri şikâyet edebileceğiniz bir çağrı merkezi bulunuyor.

Trafik Denetleme Şubesi tarafından EDS olarak isimlendirilen Elektronik Denetim Sistemi hayata geçirilerek, kural ihlalinde bulunan sürücüleri şikâyet etmek oldukça basit bir hale gelmiştir. Whatsapp ve Viber üzerinden ihbarda bulunabileceğiniz numaraları aktif eden İstanbul Trafik Denetleme Şubesi, vatandaşların fikirlerine saygı duyuyor ve yeniliklere devam ediyor. İhbarlarınızı fotoğraf ve video görüntüleriyle desteklediğiniz takdirde süreci hızlandırabilirsiniz.

İstanbul Trafik İhlali Whatsapp İhbar Hattı Direk Bağlanma:

0533 155 01 55
0552 155 01 55


Trafik İhlali Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Trafik ihlalinin çağrı merkezi pek hızlı değil. Aradığınız zaman bir süre hatta beklemek zorunda kalıyorsunuz ve bu süre bayağı uzun 🙁 umarım ilerleyen dönemlerde bu hatta daha büyük özen gösterirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir