TCDD Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri Direk Bağlanma

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, ülkemiz sınırları içerisinde yer almakta olan demiryolları işletmesini kontrol etmekle yükümlü devlet kurumudur. Demiryolları üzerinde gerçekleşen seferleri yürütmek ve yönetmekten sorumludur. 1927 yılında devletleştirilen TCDD, aktif demiryolu uzunluğu 12 Bin kilometreye yakındır.

TCDD çoğunlukla yolcu taşımacılığı, yük taşımacılığı ve liman işletmeciliği gibi konularda hizmet verir. Bunların dışında yüksek hızlı tren ve Marmaray seferlerini de yönetmektedir.

TCDD sorun yaşamanız halinde ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi sayesinde tüm merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz. Ayrıca yolculuklarınız hakkında görüş ve memnuniyet anketlerine katılabilir, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Tüm taleplerinize yanıt vermek, çözüm üretmek için müşteri hizmetleri çalışmalarını sürdürmektedir.

TCDD Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi İletişim Numarası Direk Bağlanma:

444 82 33


TCDD Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. TCDD çağrı merkezi tam olması gerektiği gibi hizmet veriyor. Aradığınız zaman seferler hakkında da detaylı bilgi alabiliyorsunuz. İnternet erişiminiz kısıtlıysa telefon üzerinden sorunlarınızı çözebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir