PUBG Telefon Numarası: bulunmamakta bunun yerine aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz
https://support.pubg.com/hc/tr/requests/new

PUBG Mobil oyunu, uzun adıyla PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS bilinen marka, mobil platformda başlayan savaş ve hayatta kalma oyunu olarak tanımlanan, tüm dünyanın en sevdiği oyun türlerinden biri olmuştur. Binlerce oyuncusuyla beraber hayatta kalma noktasında zorlu savaş mücadelesi vererek birçok etkinliğin sağlandığı bu oyunda binalar, haritalar ve fizik kurallarına uygun 3 boyutlu ses efektleriyle beraber oynayıcıların daha da keyif alarak etkin bir şekilde bulundukları oyunlardan biri oluyor.

Sohbet ederken eğleneceğiniz şekilde, sesli komutlarınızı paylaşıp arkadaşlarınızla beraber oyun oynama noktasında en keyifli oyunlardan biri de bu PUBG oyunudur. Oyunla ilgili sorularınız olması, birebir olarak görüşme yapabileceğiniz bir çağrı merkezi noktasında Pubg müşteri hizmetleri internet sitesinde bulunan telefon numarası için özel olarak hazırlanan URL’dir. Bizim de bu sayfada paylaştığımız URL ile birlikte doğrudan müşteri hizmetleriyle görüşebiliyor, bilgi ve destek alabiliyorsunuz.

PubG Dolandırıcılık Hususlarında Nasıl Bildirimde Bulunabilirsiniz?

Herhangi bir şekilde hile olduğunu gördüğünüz anda Tencent Games Destek ile birlikte iletişime geçerek bilgi e destek alabiliyorsunuz. Müşteri e-posta adresiniz üzerinden en hızlı şekilde oyunda hile yapanlar hakkında bilgi paylaşımında bulunarak en iyi şekilde destek alabilirsiniz. Bununla ilgili olarak oyundaki sürecinizi aktarmak adına müşteri hizmetleriyle görüşmenizi rapor ederek, hile rapor edeceğiniz noktasında video çekerek paylaşımda bulunabilirsiniz. Hile araç kaynağı ve açıklamasında bulunarak Pubg iletişim numarası üzerinden de bilgilendirmede bulunup acilen işlem yapılmasına dair talepte bulunmuş olabilirsiniz.

Kamu Politikaları İçin Pubg ile İletişime Geçme Bilgileri

Olası sorunlar dışında da kamu politikasına ilişkili konuların tamamında da doğrudan e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda yararlanacağınız şekilde policy@proximabeta.com adresi üzerinden en basit haliyle iletişime geçebilir ve benzer konular hakkında da bu e-postayı kullanabilirsiniz. Bir müşteri olarak iletişime geçebileceğiniz gibi kamuyla ilgili konuların tamamında da bilgi, destek, öneri ve yardım alabilirsiniz.

PUBG Şikayet ve Destek Merkezi Neresidir?

PUBG Mobil oyunu hakkında pek çok konu hakkında soru ve sorunlarınıza dair konularda destek alabileceğiniz adres Tencent Games Destek adresi olarak aşağıda paylaşılan URL’dir. Bu alanda bulacağınız şikayet, hile raporlama, hesaplar hakkında bilgilendirme, genel bilgilendirme ve sunucu- giriş hatalarına dair tüm konularda hem destek hem de bilgi alarak en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bu ve benzer şekilde istek, şikayetlerinizle alakalı tüm konularda öncesinde destek alabileceğiniz adres olan https://tencentgames.helpshift.com/a/pubgm/ ile birlikte neredeyse tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Birçok konu hakkında alacağınız bilgi ve destek ile beraber en iyi şekilde Pubg oyunu oynarken rahat edebilecek ve hesabınızla ilgili erişim sorunu, giriş sorunları yaşadığınızda da bu adres üzerinden bilgi, destek hızlıca alabilirsiniz. Pratik bir bilgiye bu sayede ulaşabilir olursunuz.

PUBG E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Herhangi bir kamu soruşturması ya da benzer süreçlerde aşağıdaki eposta adresini kullanabileceğiniz gibi tüm dünyayı kasıp kavuran iyi bir oyun değerlendirmesi noktasında Pubg sosyal medya hesaplarını kullanabilir ve eğlenceli bir şekilde de dilediğiniz gibi iletişimde kalacağınız hesapları takibe alabilirsiniz.

Eposta Adresi: policy@proximabeta.com

PUBG Facebook

PUBG Twitter

PUBG İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!