3 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin köklü iletişim ve haberleşme kurumları arasında yer alan PTT, aynı zamanda kargo hizmetleriyle de ünlüdür. Türkiye’deki bütün vatandaşlara hizmet sunan PTT, kargo kapsamında hizmet talebinde bulunan ve alan vatandaşların yaşadıkları sorunları en kısa sürede çözebilmek için pek çok farklı iletişim kanalını aktif bir şekilde kullanmaktadır. PTT kargo takip işlemlerinden, kargo kayıp ve çalıntı gibi pek çok farklı işleme kadar PTT iletişim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda PTT tarafından sunulan diğer hizmetler ile ilgili de PTT müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. PTT hizmetlerinde yaşadığınız bütün aksaklıklar ve diğer sorunlar için PTT destek merkezi sizler için bekliyor. İletişim merkezlerini inceleyerek kendinize en uygun olan merkezi de tercih edebilirsiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri İletişim

PTT iletişim sayfası üzerinden bütün iletişim ve destek kanallarını rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı kargo hizmetleri ile PTT Kargo günümüzde en fazla tercih edilen kargo firmaları arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra PTT’nin diğer hizmetleri de ülkemizin en beğenilen hizmetleri arasındadır.

PTT Çağrı Merkezi Numarası

PTT çağrı merkezi numarası üzerinden firma yetkilileri ile pratik bir şekilde görüşebilirsiniz. Bunun için 444 1 788 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Hemen ardından 0-0 tuşlarına basarak PTT müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Günün her anında arayabileceğiniz çağrı merkezi ile yaşadığınız problemlere dair en basit ve pratik çözümlere ulaşabilirsiniz.

Bunun için dilerseniz PTT iletişim formu da kullanılabilmektedir. PTT ile iletişime geçebilmek veya bilgi edinebilmek için farklı yöntemlerden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Birçok firma ve kurumun son dönemlerde dijital dönüşüm politikaları değiştiği için PTT’de dijital dünyada sizlere daha hızlı destek alabileceğiniz hizmetler sunmaktadır.

PTT kargo iletişim ve bilgi edinme başvuru formu sayesinde kargo hizmetleriyle ilgili yaşadığınız tüm sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. PTT hizmetleri kapsamında yer alan herhangi bir sorun veya talep için e-posta adresini de kullanabilirsiniz. Yazışmalarınızı hızlı bir şekilde başlatabileceğiniz PTT e-posta adresini kargo için kullanıyorsanız kargolara ait olan sorunları veya iletmeniz gereken bütün talep ve başvuruları PTT kargo iletişim e-posta adresi üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için info@ptt.gov.tr adresini kullanabilirsiniz.

PTT İletişim ve çağrı merkezi: 444 1 788

PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 444 1 788 numarasından sonra 0-0 tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır. PTT müşteri hizmetleri sizlere kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlıca değerlendiren ve buna göre hizmet kalitesini sürekli olarak bir üst noktalara taşımaya devam eden PTT müşteri hizmetleriyle sizler de hızlı bir şekilde çözümlerinize profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan PTT sayesinde sorunlarınıza sosyal medya hesapları üzerinden de çözüm bulunabilmesini sağlayabilirsiniz.

Hatta beklemek istemeyenler için de hizmet sunan PTT’i aradığınız zaman sizi aramaları için talimat verebilir ve uygun zamanda size geri dönmelerini sağlayabilirsiniz. PTT müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz 444 1 788 numarasını tuşlayabilirsiniz. Posta gönderilerini sorgulayabilmek için 3 ve 1, PTT hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 8 ve 1’i tuşlayabilirsiniz.

Dijital dünyadaki varlığını en üst düzeyde koruyan ve sürekli olarak sayfalarını güncel tutan PTT sosyal medya hesapları sayesinde hızlıca problemlerinizi çözebilirsiniz. Kullanıcıların olumlu-olumsuz tüm geri dönüşlerine cevap veren PTT, sosyal medya sayfaları üzerinden yeni hizmetleriyle ilgili de bilgi vermektedir.

Sürekli olarak güncel tutulan bu adresler sayesinde PTT’nin yaptığı değişiklikler, arıza bildirimleri, hizmet güncellemeleri ve kampanyalar hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Günün her anında kontrol edebileceğiniz ve hizmetler hakkında aklınıza takılabilen tüm sorulara cevap bulabileceğiniz PTT sosyal medya sayfalarıyla profesyonel destek alabilirsiniz.

PTT İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

PTT Twitter

PTT Instagram

PTT e-mail adresi: info@ptt.gov.tr

Çağrı merkezini puanlayın!