30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Patırtı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 840 00 48

Türkiye’de 2007 yılından bu yana minik bir dükkân haliyle kurularak, kaliteli ürünleri en hesaplı hizmet ile sağlamak isteyen, günümüzde büyük bir girişim olan Patırtı mağazaları, 2013 yılında internette e-ticarete başlayan bir mağaza olmuştur. En kaliteli satışta yer alan ürünleriyle birlikte en uygun fiyat garantisi sunarak giyim sektörü içerisinde başarılı bir marka olmayı sağlamıştır.

Türkiye’de müşteri memnuniyeti noktasında %100 güvence veren, ürünlerinin kategorilere ayrılmış şekilde internet sitesi üzerinden seçim noktasında yardımcı olan bu mağaza, geniş bir kitle ile beraber ürünleriyle ilgili Kadın, Erkek olmak üzere 2 ana kategori dışında da Ayakkabı, Aksesuar, Büyük Beden gibi önemli kategorilere yer veriyor.

Patırtı alışverişinizle ilgili yaşanan her türlü aksilik konusunda patırtı çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 0850’li telefon numarası, tüm Patırtı mağazasında internet mağazası olarak sizlere satış imkânı sağlayan, ürünleriyle ilgili her türlü detaylı bilgi sahibi olacağınız kadar sormak istediğiniz tüm sorulara yanıt bulacağınız destek imkanı sunar.

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Patırtı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 840 00 48

İnternet üzerinden yürütülen operasyonuyla beraber günlük yüzlerce müşterisinin siparişini ve kargo süreçlerini takip eden Patırtı mağazası imkanlarıyla beraber müşteri hizmetlerine dilediğiniz her zaman ulaşabilir ve doğru iletişim kanalı üzerinden satış öncesi konulardan satış sonrasında oluşan her türlü aksiliklere kadar süreçleri paylaşabilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

Saat 08.00 ile gece 23.59 saatleri arasında destek alabileceğiniz ilgili telefon numarası yukarıdaki gibidir. Bu telefon numarası ile soru, sorun, telefon ile sipariş ve satış öncesi tüm konularda bilgi, destek alabilirsiniz.

Patırtı Whatsapp sipariş hattı

Ayriyeten Whatsapp sipariş hattı için de 05551404800 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Sabah 08.00 ile gece 03.00 saatleri arasında sipariş hattı üzerinden tüm müşterilerine hizmet veren Patırtı, yurtdışı hattı olarak da 0552 381 08 18 nolu telefon numarasını kullanır. Böylelikle Patırtı yurtdışı sipariş hattıyla siparislerinizi verebilirsiniz. Bu telefon numarası da ilgili saatler aralığında yurtdışı sipariş hattı olarak değerlendirebilirsiniz.

Destek ihtiyacı oluşan her anda siz de destek@patirti.com.tr nolu eposta adresi ile iletişime geçebilir, sormak istediğiniz sorular, kargo süreçleriniz, iade veya değişim prosedürlerine ait her konuda bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca Patırtı iletişim merkezine internet sitesi üzerinden de ulaşmanız mümkün, böylelikle hiç beklemeden Patırtı müşteri temsilciyle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır

https://www.patirti.com/iletisim/

Patırtı İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Patırtı Email Adresi: destek@patirti.com.tr

PATIRTI Facebook

PATIRTI Twitter

PATIRTI İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!