25 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123408000

2014 yılında yürürlüğe alınarak bugün Türk futbolunda futbolseverlerin tercih ettiği, yeni dönem olarak adlandırılan Passolig dönemi, Passolig Kart ile birlikte çıkartılmış yeni uygulamalardan biridir. Yaklaşık 7 yıldır tercih edilen bu uygulama sayesinde stadyumlara girişlerde, her türlü olumsuzluklardan uzak olmak için tercih edilen bir sistem olarak tanımlanmıştır.

Kulüpler, taraftarlar için pek çok avantajların da içerisinde barındırıldığı Passolig ile birlikte Türk futbolunda maddi kazancın olduğu kadar tribünde daha huzurlu, güvenli bir süreç işlemesi için sağlanan hizmetlerden biridir. Yaşanacak pek çok olumsuzlukların da önüne geçmek adıan bu tip bir uygulama günümüz şartları içerisinde yaygın şekilde kullanılır.

Devlet Kurumları siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası 02123408000
e-posta adresi iletisim@passolig.com.tr
yardım sayfası https://www.passolig.com.tr/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 02123408000 aradıktan sonra 1’e basarak passolig iletişime geçiş yaptıktan sonra tc kimlik numaranızı tuşlayınız. başvuru için * sonrasında 0 a basınız.
zorluk8/10
süretahmini bekleme süreniz 7 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adres Aktifbank Genel Müdürlük Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:8/1 Şişli/İstanbul
Passolig  çağrı merkezi kısa bilgi

Passolig Kartının Özelikleri Nelerdir?

Kısaca özetlemek gerekirse e-bilet, stada giriş işlemlerinde, çeşitli yapılabilir alışverişlerde ya da özel fırsatlar, kampanyalar gibi konularda her zaman Passolig kartlar kullanılır. Passolig iletişim numarası ile istediğiniz her zaman müşteri hizmetleriyle görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Maç biletlerini satın almak istediğniizde kartlara otomatik olarak yüklenen bu hizmetlerle birlikte sporseverler tarafından istenilen her zaman en iyi şekilde maç biletlerinizi edinebilirsiniz. Kombine biletler ile artık Passolig kartlar tanımlandığı için her zaman için Passolig kartlarınız üzerinden hizmet almanız gerekmektedir.

Devlet Kurumları siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Tüm Maçın bilgisi sizlere eposta ve cep telefonunuza gelen SMS ile tüm bilgiler paylaşılıyor. Kart sahipleri tarafından maçın hangi gün nerede olduğu hakkında da bilgiyi edinerek bu sayede bilet bilgilerinizi yazılı olarak çıktısın alıp en iyi şekilde maç bilgilerine ulaşabilmektesiniz. Böylesine koca bir operasyon ve hizmet ile beraber Passolig çağrı merkezi ile görüşerek, destek alabilir Passolig Kartınızla ilgili yaşayacağınız her türlü soru, sorun, çeşitli konulardaki şikayetleriniz için görüşmelerinizi de çağrı merkeziyle yapabilirsiniz.

Passolig Kart Almak İsteyenler Nasıl Alabilirler?

İnternet üzerinden basit bir başvuru ile siz de Passolig Kartına sahip olabilirsiniz. Passolig kart sahibi olmak için resmi olarak kişisel bilgilerinizi doldurmanız, başvuru esnasında sizden istenen TC kimlik numarası ve fotoğraf bilgilerinin de olması gerekmektedir. https://www.passolig.com.tr/uye-ol adresinden direkt üyeliğinizi başlatabilir, siz de istediğiniz her an anında Passolig kart sahibi olabilirsiniz.

Devlet Kurumları siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hangi Passolig Kartı Bana Uygun?

Passolig kartları arasında kredi kartı, banka kartı ve Passolig cüzdan ön ödemeli kart olarak 3 farklı kart bulunmaktadır. Bu kartlar arasında sonuncu belirtilen Passolig cüzdan ön ödemeli kart, 18 yaş altında kişiler tarafından, para yükleme karşılığında bilet alabilecekleri bir kart olup buna göre tercih edebilmektedirler.

Kredi kartını edindiğinizde ise alışverişlerinizi taksitlendirir, nakit avans çekebilir ya da hesabınızda para olmasa bile maç biletlerini satın alabilirsiniz. Eğer banka kartınız varsa kredi kartıyla ortak olarak e-bilet yükleme yapabilir, alışverişlerinizde kulübünüze katkıda bulunmak için bu kartları kullanabilirsiniz.

Devlet Kurumları siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Passolig Kartları Yıllık Aidat Ücreti Var mı?

Bu kartların yıllık kart aidatı ödemesi bulunmaz. Ancak e-bilet kullanım bedeli ödersiniz. Bu da ödediğiniz tutar karşılığında kulübünüze ve Türk futboluna maddi katkı sağlaması adına aktarılan ücretlerdir. Bunun dışında ise herhangi bir ilave kart aidatı bedeli bulunmadığı için çok rahat bir şekilde kredi kartı veya banka kartlarından istediğinizi kullanabilirsiniz.

Passolig avantajlarından istediğiniz gibi faydalanmak için Passolig müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ön bilgi alabilir, edindiğiniz bilgiler doğrultusunda da resmi internet sitesi üzerinden de direkt olarak Passolig kartınızın sahibi olabilirsiniz.

Firma Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Takımınıza ait avantajlar, Passolig kartlarıyla ilgili çeşitli konularda bilgi almak için sizde sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bilgi sahbii olabilirsiniz. Merak ettiğiniz pek çok konu hakkında da istediğiniz şekilde fikir edinebilir, detaylı bilgilere en iyi şekilde sahip olabilirsiniz.

Eposta Adresi: iletisim@passolig.com.tr

PASSOLİG Facebook

PASSOLİG Twitter

PASSOLİG İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!