29 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

Netflix, 1997 yılında California’da kurulan medya sağlayıcısı şirketidir. Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Danimarka, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Almanya, Türkiye gibi bazı Avrupa ülkelerinde online olarak hizmet sunmaktadır.

2016 yılında yapılan açıklamalara göre Netflix’in toplam abone sayısı 75 milyondur. Bu sayı her geçen gün katlanarak yükselmeye devam etmektedir. Netflix platformunda abonelik sistemi mevcuttur. Abone olduğunuz zaman yüzlerce farklı kategoride yüz binlerce içeriğe tek bir tıklama ile erişebilirsiniz.

Dünyaca ünlü pek çok farklı yabancı dizi, film, yerli dizi, film, belgesel ve Netflix aboneleri için özel olarak hazırlanan farklı içerikler vardır. Geniş bir yelpazede içerik sunan Netflix’e kayıt olduktan sonra ilk 30 gün boyunca ücretsiz olarak platformdan yararlanabilme imkanınız vardır.

Dünya üzerinde 190’dan fazla ülkede yer alan Netflix, gelişen teknolojik yenilikleri yakından takip ederek altyapısını geliştirmeye devam etmektedir. Üç ayrı abonelik sistemi bulunan Netflix platformundan yararlanmaya başladığınız andan itibaren film alanlarına göre sizlere özel öneriler gelmeye başlar. Böylelikle kendi zevkinize uyum sağlayabilecek yeni içeriklere erişebilmeniz de kolaylaşır.

Netflix Müşteri Hizmetleri İletişim

Netflix izleyicilerine abonelik süresi ile ilgili zorunlu taahhüt tarzı anlaşmalar yapmaz. İstediğiniz herhangi bir an platformdan yararlanabilir istediğiniz bir anda aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Netflix’ten yararlanabilmek için abone olmanız zorunludur. Site üzerinden size uygun olan üyeliği seçmeniz üyelik ve abonelik işlemi için yeterlidir.

Üyeliğinizi aktif hale getirdikten sonra ilk otuz gün boyunca ücret ödemeden platformdan yararlanabilirsiniz. Kullanım süresi sona erdiği zaman ücretli aboneliğe geçebilirsiniz. Otuz günlük ücretsiz süresi dolmadan üç gün önce e-posta adresinize bilgilendirme maili de gönderilmektedir.

Netflix müşteri hizmetleri numarası üzerinden de abonelerine geniş kapsamlı bir destek vermektedir. Aynı zamanda canlı destek sayfası üzerinden de Netflix hakkında yardım alabilmeniz mümkündür. Sizlere en iyi hizmeti en kaliteli şekilde sunmayı hedefleyen ünlü marka Netflix, kendisini sürekli güncellediği ve yeni nesil teknolojilerden yararlandığı için sorunları da en az seviyeye indirmiştir.

Netflix çağrı merkezi dışında iletişime geçerek müşteri hizmetleriyle görüşebileceğiniz pek çok farklı platform vardır. Netflix müşteri hizmetleri numarasını 11:00 – 23:00 (EET) Cumartesi günleri dahil hafta içi her gün arayabilirsiniz. İngilizce dil desteği ise 7 gün 24 saat boyunca verilmektedir.

Netflix Çağrı Merkezi Numarası

Netflix iletişim ve çağrı merkezi bağlantısı için 0850 390 74 44 numarasını aramanız yeterlidir. Netflix müşteri hizmetlerine direk bağlanma için ise 9 tuşuna basmalısınız. Bu adımları takip ettiğiniz zaman mümkün olabilecek en hızlı şekilde Netflix çağrı merkezine bağlanarak sorunlarınıza çözüm üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Netflix iletişim ve çağrı merkezi: 0850 390 74 44

Netflix Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Netflix sadece çağrı merkezi ve diğer yardım kanalları üzerinden değil, sosyal medya kanalları üzerinden de sizlere destek sunar. 0850 390 74 44 numarasını tuşlayarak ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerine isterseniz sosyal medya hesapları veya resmi e-mail adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanan markalar arasındaki Netflix’in müşteri hizmetlerine dilediğiniz farklı platformlar üzerinden de erişebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca güncel haberler, kampanyalar ve diğer tüm yeni bilgilere erişebileceğiniz sosyal medya hesaplarını isterseniz sorunlarınızı profesyonel destek alarak çözebilmek için de kullanabilirsiniz.

Sizlerden gelen geri dönüşlere o günün yoğunluğuna göre en kısa süre içerisinde cevap veren Netflix sosyal medya kanalları, e-posta adresi ve çağrı merkezi numarası sayesinde istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de marka yetkililerine iletebilirsiniz.

Netflix İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Facebook

Twitter

Instagram

Netflix e-mail adresi: help@netflix.com

Çağrı merkezini puanlayın!