23 Aralık 2021 tarihinde güncellendi.

Turkcell TV plus Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 532

Türkiye’nin en büyük teknolojik iletişim operatör şirketi olan Turkcell, GSM operatörü olması yanı sıra telekom süreçlerinde, TV alanlarında da birbirinden farklı ürün ve hizmetleriyle beraber müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. 2014 yılında kurulan ve bugün pek çok türdeki hizmetleriyle aktif şekilde ürünler arasında yerini alan Turkcell TV+ ya da Turkcell TV, filmden diziye, belgeselden özel programlara, birçok spor programları ve maçlarından canlı yayınlara kadar pek çok TV’de ne varsa bulacağınız her şeyi sizlere getiriyor. 150’den fazla yerli ve yabancı kanal ile birlikte hem TV’de hem de akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden web ortamında izleme imkanını sunuyor.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Birçok TV programını istediğiniz her zaman izleme imkanına istediğiniz her yerden erişeceğiniz şekilde Turkcell TV ile hem yerli hem de yabancı programları izleyebilirsiniz. Web ortamında ya da televizyondan izleme imkanını sizlere her an her yerde bulacağınız şekilde takip edeceğiniz bu platform ile olası sorularınız ve merak ettikleriniz için Turkcell TV plus müşteri hizmetleri ile görüşerek, bilgi alabilirsiniz. Her üründe olduğu gibi Turkcell’e ait tüm ürünlerle ilgili sorularınız için doğrudan 532 no’lu telefonu tuşlayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası532
e-posta adresiturkcell-kurumsal-iletisim@turkcell.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.turkcell.com.tr/tr/hakkimizda/iletisim
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma532’yi aradıktan sonra “Türkcell tv plus müşteri hizmetleri” dediğinizde sizi müşteri hizmetlerine aktaracaktır.
zorluk3/10
süreTahmini bekleme süreniz 5 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresturkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL
turkcell tv+ çağrı merkezi kısa bilgi

Turkcell TV+ Ücretleri Ne Kadar?

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kendi içinde pek çok pakete bölünerek çeşitlere ayrılmış olan Turkcell TV+, “sen nereye TV oraya” sloganı ile bugün her yerde yanınızda olan bir uygulamadır. TV+’ta bulacağınız her türlü film, dizi, belgesel ve daha pek çok canlı programlar bulunuyor. Aylık 9,90 TL’den başlayan fiyatlarla beraber sahip olacağınız bu abonelik türünde spor severlere özel spor programları, dizi, film ve belgesel severler için yoğunluğun olduğu özel programlar bulunuyor.

Turkcell’de “faturama yansıt” seçeneği sayesinde TV+ paketlerini doğrudan faturanıza yansıtarak Premium, Giriş, Avantajlı premium gibi isimlere sahip şekilde pek çok paket ve paket içeriğini kendi internet sitesinden öğrenerek hemen satın alabilirsiniz. Hem aylık hem de yıllık avantajlı fiyatlarda satın alarak istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz 

Turkcell TV+ Nasıl Kullanılır?

Öncelikle abonelik hakkında herhangi bir aksaklık ya da sorun olduğunda Turkcell TV çağrı merkezi telefon numarasıyla arayarak hemen bilgi alabilir, abonelikle alakalı tüm sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Bunun dışında ise TV+ kullanımı için hem Apple hem de Google Play Store üzerinden indirerek kullanacağınız TV+ uygulamasında her şey hazır şekilde sizi bekliyor.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Telefonunuza doğru marketten uygulamayı indirerek anında kullanmaya başlayabilir, internetin olduğu istediğiniz her yerde de TV izleme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Web ortamında izlemek içinse tvplus.com.tr adresinden direkt olarak internet tarayıcısına web siteye erişerek TV izleme keyfine varabilirsiniz.

Turcell TV Sosyal Medya Hesapları

Turkcell bugün her mecrada olduğu gibi aktif şekilde sosyal medyada da gücünü koruyor. Birbirinden farklı renkli kampanyalar, özel indirimler ve duyurular hakkında bilgi edinmek için dilediğiniz her zaman takipte kalabilir, her zaman bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell ile güçlü bir ağ yakalamak için aşağıdaki hesapları takibe almayı unutmayın.

TURKCELL TV Facebook

TURKCELL TV Twitter

TURKCELL TV İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!