7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

110’dan fazla yerli ve yabancı kanalın bulunduğu Turkcell TV, sevdiğiniz filmleri v dizileri izleyebileceğiniz bir platformdur. Turkcell TV+ uygulamasını kullanarak cebinizden veya tabletinizden de uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Kullanıcıların 2 TL’den başlayan fiyatlarla en popüler ve en güncel filmleri kiralayabilecekleri mobil uygulama ve web platformu olan Turkcell TV, Turkcell.com.tr sitesinin üst menüsündeki “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinde yer almaktadır.

Servisler bölümünde bulunan Turkcell TV+ sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Turkcell şifreniz ile de giriş yaparak size uygun olabilecek paket seçenekleriyle TV keyfinizi yaşamaya başlayabilirsiniz. Turkcell güvencesiyle sahip olabileceğiniz hizmetlerden olan Turkcell TV+ ekonomik bir şekilde TV hizmetlerinden yararlanabilmenizi de sağlamaktadır.

Televizyon izleme keyfinizi bir üst noktaya taşıyabilecek olan Turkcell TV+ ile istediğiniz yayınları en güncel şekilde takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Turkcell tarafından geliştirilen hizmet kesintisiz bir şekilde yararlanabileceğiniz hizmetler arasında yer almaktadır.

Turkcell, TV+ hizmetinden yararlananlar ve diğer hizmetlerinden de yararlananlar için çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0532 532 00 00 numarasını tuşlayabilir veya Turkcell abonesiyseniz 532 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!