23 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Digiturk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02124737373

Ülkemizde Süper Lig maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran, 2000’li yıllardan beri sayısal yayın yapan dijital platformlardan biri Digiturk, 1999 yılında kurulmuştur. Kurucusu Mehmet Emin Karamehmet olup, kendisi Çukurova Holding sahibi iş adamıdır.

Digiturk Dünyasına dahil olduğunuzda, burada birbirinden farklı paketleri seçebiliyorsunuz. Digiturk aracılığıyla film, dizi, çocuk kanalları, spor ve belgesel dahil olmak üzere onlarca kanal kategorisi arasından binlerce kanal yayını içinde istediğinizi seçebilirsiniz.

Digiturk Paketleri Nelerdir?

İnternet sitesinde Paket ve Kampanyalar olarak yer verdiği sayfasından da öğreneceğiniz üzere Digiturk müşteri hizmetleri ile direkt telefonda görüşerek destek ve bilgi alabilir, yine internet sitesinden hemen başvur ile başvurarak da isterseniz paketler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aile, film, Avrupa paketi, Spor paketi ya da yıldız dolu şekilde pek çok paketlere göz atabiliyorsunuz. Ayrıca tek faturalı şekilde bir paket seçiminde de sadece ev, aile, dizi, film, dizi ve film, Avrupa, taraftar paketleri, spor paketi gibi pek çok çeşitlilikte de faturalı Digiturk paketlerinden seçimlerde bulunmak mümkün oluyor.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Digiturk Paket Fiyatları Nedir?

Yukarıda isimlerinin paylaşıldığı paketlerden birini seçmek istiyorsanız, birbirinden çeşitli onlarca paket arasında seçimlerinizi yapmadan önce kıyaslama ve fiyat tarifesini de görmek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Digiturk iletişim numarası ile ister telefon aracılığıyla müşteri temsilcisine bağlanıp bilgi alabilir isterseniz de https://www.digiturk.com.tr/guncel-tarifeler adresinde yer alan güncel fiyatlarında neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Digiturk Online Fatura Nasıl Ödenir?

Eğer Digiturk aboneliğiniz varsa ve fatura ödeme ile ilgili sorun yaşıyorsanız bunu direkt online olarak kendi internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk internet sayfasında Online İşlemler olarak belirlenen kategori altında üyelik girişi yaptıktan sonra fatura, paket, servis işlemleri ile birlikte pek çok işlemlerinizi de güncel şekilde tamamlamak mümkündür.

Digiturk Bayisi Nedir ve Nasıl Olunur?

Ticari bir bayi olmak ve Digiturk bayiliği ile birlikte siz de 2021 – 2022 Futbol Sezonuna ait olarak Türkiye’de talep toplayan, Digiturk üyeliği oluşturma yetkisine sahip bir bayi olmak isterseniz bayi olma isteğinizi aşağıdaki email adresine ad-soyad, telefon, il ve ilçe bilgileriyle beraber gönderiniz.

Digiturk bayiliği başvuru e-posta adresi: kurumsaltalep@digiturk.com.tr

Digiturk çağrı merkezi Telefon Numarası: 02124737373

Bayilik hakkında sorularınız olduğunda, kurumsal talepleriniz varsa ya da bunların dışında bireysel Digiturk üyesiyseniz ve sorularınızı sormak istediğiniz bir müşteri temsilcisi arıyorsanız direkt telefon ile iletişime geçebilirsiniz. 0212’li telefon numarasıyla beraber Digiturk çağrı merkezi üzerinden istediğiniz her an sorularınızı yanıtlamada, şikayet ya da isteklerinizi toplama konusunda birebir destek vermektedir.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Digiturk İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarıyla beraber hemen yukarıda belirtilen destek e-posta adresi, soru ve sorunlarınıza karşılık yanıt bulacağınız iletişim kanallarıdır. Digiturk, bugün bir beIN Media Group kuruluşu olarak geçmekte ve dolayısıyla tüm soru – sorunlarınızda ana marka olarak bu marka sorumludur.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

En iyi şekilde hem destek hem de bilgi sahibi olacağınız gibi istediğiniz her zaman kampanya, indirim ya da güne özel avantajları kaçırmamak için sosyal medyadan da takipte kalabilirsiniz.

Digiturk E-posta Adresi: destek@digiturk.com.tr

DİGİTURK Facebook

DİGİTURK Twitter

DİGİTURK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!