21 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1999 yılında Çukurova Holding tarafından kurulan bir dijital platform olan Digiturk, 2015 yılında beIN Media Group’a satılmıştır. Digiturk SD/HD/3D/4K formatlarında yayın yapmaktadır. Eski adıyla Lig TV yeni adıyla beIN Sports kanalında Süper Lig maçlarının yayınları da yapılmaktadır.

200’ün üstünde kanal barındıran Digiturk, bu kanallara ek olarak Digiturk Plus, Digiturk HD ve Digiturk IQ gibi alt kanallara da sahiptir. Bu kanallarda HD ve 4K yayın kalitesi elde edebilmeniz mümkündür.

2016 yılının son çeyrek istatistiklerine göre toplamda 2.669.757 abonesi bulunduğu bilinen Digiturk, 13 Ocak 2017 tarihinde tamamen yenilenmiştir ve kanal seçeneklerini de yenilemiştir.

Kişiye özel yayın akışı sunan Digiturk webte, cepte ve aynı zamanda tablette beIN connect uygulaması ile ek ücret ödemeden hizmet alabilmenizi sağlamaktadır. Popüler ve yüksek beğeni alan ve ayrıca kaliteli sekiz adet belgesel kanalı ile belgesel severlere başarılı bir şekilde hitap eden bu hizmetten sizler de yararlanabilirsiniz.

Yerli ve ulusal kanalı da bünyesinde barındıran televizyon platformu Digiturk, her geçen gün kalitesini ve hizmet ağını yaygınlaştırmaktadır. Dokuz adet çocuk kanalı ile her yaştaki seyirciye hitap eden ve bu konuda başarı yakalayan Digiturk, büyümeye devam etmektedir. Digiturk çağrı merkezine bağlanmak için 0212 473 73 73 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Çağrı merkezini puanlayın!