31 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

BeIN Connect Telefon Numarası: 02124737373

Katarlı eğlence şirketi olarak bilinen beIN Media Group, Al Jazeera Media Network’e bağlı bir şirkettir. 2014 yılında kurulan ve bugün tüm dünyada pek çok yan kuruluşlarıyla beraber Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Maghreb’te pek çok eğlenceli içerikler üreten kanallarıyla ön plana çıkmaktadır. 

En son çıkan film, dizi, sürükleyici binlerce içerikleriyle beraber bir tık ile beIN Connect sayesinde her şeyi izleyebiliyorsunuz.  Türkiye’de genelde Süper Lig Paketi ile birlikte ön planda olan beIN Connect müşteri hizmetleri ile direkt olarak iletişime geçerek paketler hakkında bilgi alabilir ve merak ettiğiniz her şeyi de çağrı merkezi üzerinden sorabilirsiniz.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

beIN Connect Paketleri Nelerdir?

Eğer beIN Connect ile birlikte bir pakete dahil olmak ve eğlenceli zamanlar geçirmek istiyorsanız 2 seçenek bulunuyor: Spor ve Eğlence. Tarafınızı seçerek siz de bu paketlerden birini satın alabiliyorsunuz.

Eğer spor seçerseniz sınırsız spor izleme keyfiyle beraber Süper Lig, Euroleague, Ligue 1 ve daha pek çok ligleri sınırsız şekilde izleyebilirsiniz. Derbi maçlarının dahil olduğu tüm Süper Lig maçlarıyla beraber TFF !. Lig karşılaşmalarının olduğu, aylık ya da sezon içi paket seçimleriyle beraber kolay bir şekilde üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sınırsız eğlence programında ise Web, Cep, Tablet ya da Smart TV’de izleme keyfini sizlere yaşatır. Reklamsız ve Türkçe dublaj seçenekleriyle beraber yabancı dizi ve filmleri ister altyazı isterseniz de direkt Türkçe dublaj şeklinde izleyebilirsiniz. Kurulum olmadan direkt izleme keyfini yaşamanız da bu program ile mümkündür. Daha fazla bilgi için beIN Connect iletişim numarası ile direkt görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

beIN Connect Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 02124737373

beIN Connect’te Taahhüt ve Kurulum Var mı?

Bu spor ve eğlence kanallarının olduğu program içerisinde birbirinden farklı maç heyecanını, yabancı dizi ve filmleri izlerken programa dahil olma aşamasında hiçbir şekilde kurulumla uğraşmadan direkt olarak kolay üyelik başlatabilirsiniz. Aynı şekilde de taahhüt olmadan aylık üyelik yapabilir ve aydan aya paket satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taahhüt olmaması sayesinde istediğiniz her zaman üye olduğun paketten anında çıkabilirsiniz. Tüm süper lig maçlarını tek bir yerde izleyeceğiniz gibi dilerseniz doğrudan taraftar paketi satın alarak da sadece taraftarı olduğunuz takıma ait maçların da izlenmesi açılacak şekilde uygun paketler seçebilirsiniz.

beIN Connect’te 1 Hesap Birden Fazla Cihazda Açılabilir mi?

1 hesaba sahip olduktan sonra Web, Smart TV, Tablet ya da cep telefonundan beIN Connect hesabını bağlayıp istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Ancak aynı anda sadece 1 cihaz izleme yapabilecek şekilde bu hesaplara sahip olabilirsiniz. Aksi takdirde bir hesapta izleme yapılırken 2. cihazdan erişim yapmaya kalkarsanız sistem direkt izin vermeyecektir.

Medya siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

beIN Connect Ödemesini Nasıl Alıyor?

Eğer Süper Toto Süper Lig, TFF 1. Lig ya da diğer maçların da dahil olduğu çeşitli paketleri satın almak istiyorsanız beinconnect.com.tr adresinden direkt satın alım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla da taksitli şekilde satın alabilir ve çok uygun fiyatlarda üyeliklerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Tüm güncel paketler ve fiyatlar hakkında anında bilgi alacağınız internet sitesi gibi anlık kampanyalar, o güne özel indirimli fiyatlar için de sosyal medya hesapları üzerinden beIN Connect’i takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz:

BEİN CONNECT Facebook

BEİN CONNECT Twitter

BEİN CONNECT İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!