7 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Koton Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502087171

Türkiye’de hazır giyim ve tekstil dünyasında 10500’den fazla çalışanıyla birlikte 500’den fazla şubesiyle Koton mağazaları, Türkiye’de güçlü bir ağ yaratmayı başarmış olan, 1988 yılından bu yana hazır giyim konusunda öncü moda ve giyim markasıdır. Türkiye’de 300’den fazla, yurtdışında ise 200’ün üzerinde mağazasıyla beraber dünya genelinde 800 farklı satış noktasında hizmet veren Koton, Türkiye’den çıkan ve dünyada en beğenilen, zengin koleksiyonuyla beraber iyi bir moda markası olma yolunda ilerliyor.

Her zaman yaratıcı, yenilikçi ve orijinal koleksiyonlarıyla beraber Koton ile birlikte sezon trendlerini takip edebilir, özgün tasarımlarıyla beraber çok uygun fiyatlarda da harika ürünlerin sahibi olabilirsiniz. Koton mağazalarında bugün Kadın, Erkek, Genç Kız, Genç erkek, Çocuk ve Aksesuar seçenekleri olmak üzere pek çok mağaza içerisinde çeşitli satış alanları bulunmaktadır. İstediğiniz gibi alışverişlerinizi de bu sayede güvenle yapabilirsiniz. Olası tüm konularda da Koton müşteri hizmetleri her zaman yanınızda, sizlere telefon veya mail yoluyla da destek verebilmektedir.

Koton İnternet Alışverişinde İade Süreci Nasıl İlerliyor?

Eğer Koton internet sitesi üzerinden bir ürün aldınız ve iade etmek istiyorsanız bunu MNG KARGO ile birlikte ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için iade edeceğiniz ürün hakkında https://www.koton.com/iptal-iade adresinde yer alan iade koşullarını da sağlamış olduğunuzdan emin olunuz.

Daha sonrasında “Koton firması iadesi” şeklinde iade edilecek ürünü MNG KARGO’ya teslim ederek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu şekilde herhangi bir iade süreci içerisinde adres belirtmenizde gerekmeden basit bir şekilde işlemleri tamamlarsınız.  Olası tüm konularda da, yaşanacak tüm kargaşalar için Koton iletişim numarası ile müşteri hizmetlerine ulaşarak destek ve bilgi de almanız bu süreçlerde mümkün olmaktadır.

Koton Müşteri İletişim Formu

Müşterileriyle ilişkilerini her zaman sıcak ve ılımlı tutmak isteyen marka, her zaman güçlü bir iletişim ağı çerçevesinde de hem yazılı hem de telefon ile görüşmeleri kabul ediyor. Bununla ilgili olarak dilediğiniz her zaman için Koton müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz Koton çağrı merkezi ile birlikte son derece hızlı, bait ve çözüm odaklı görüşmeler yapabilirsiniz.

Müşteri ilişkilerinden taleplerinize, istek veya önerilerinizden şikayet gibi pek çok konuya kadar iletişime geçebileceğiniz, güvenle görüşerek bilgi alabileceğiniz bildirim formu aşağıdaki gibidir. Koton mağazalarında yaşadığınız tüm aksilikler ya da iyi dilekleriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Koton İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu:
https://www.koton.com/genel-mudurluk-iletisim

Koton E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Koton mağazalarında yaptığınız alışveriş deneyimlerinize bir yenisini daha eklemek istediğiniz anlarda, yepyeni fırsatların ve kampanyaların takipçisi olmak isterseniz aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarından dilediğinizi takibe alabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sormak istediğinizde de e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Koton Eposta Adresi: mim@koton.com

KOTON Facebook

KOTON Twitter

KOTON İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!