7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye genelinde 67 ayrı ilde 225 mağazası ile hizmet veren Kiğılı şirketi dünya genelinde ise 40 ayrı mağazasıyla hizmet vermektedir. Yılda 6.5 milyondan fazla üretim yaparak haftalık ortalama yüz elli bin ürün sevkiyatı yapan Kiğılı markası yaygın ve büyük firmalar arasında bulunmaktadır.

Beyoğlu’nda kumaş satma amacıyla faaliyetlerine başlayan marka hızlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye giderek günümüzdeki büyük firmalardan birisi olmayı başarmıştır. Küresel olarak 10 büyük firmadan biri olmayı hedefleyen ve büyümeye hala devam eden Kiğılı markası müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

Kaliteden ve özenli üretimden vazgeçmeyen Kiğılı firması büyük bir kullanıcı kitlesine hizmet vermektedir. Tedarikçiler ile kaliteden ödün vermeyen bir anlaşma yaparak hizmet eden ve her geçen gün teknolojik gelişmeleri üretim hizmetleriyle paylaşarak kendisini yenileyen firma aktif bir şekilde çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine özen gösteren firmaya sizler de çağrı merkezi üzerinden bağlanabilir ve yaşadığınız sorunlar ile ilgili destek alabilirsiniz. Hafta içi sabah 08:00’den akşam 20:00’ye kadar ulaşabileceğiniz çağrı merkezine Cumartesi ve Pazar günleri 09:00 ile 19:00 arasında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine 0850 250 19 38 numarası üzerinden bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!