30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1987 yılında kurulmuştur. İstanbul’daki deniz ulaşımına katkı sağlayabilmek ve trafik sorunlarına çözüm üretebilmek için kurulan İDO, 103 gemi ve 88 adet iskelesiyle dünyanın en büyük araç ve yolcu deniz taşımacılığı şirketleri arasında yer almaktadır. 1997 yılına gelindiğinde 490 yolcu ve 94 araç kapasiteli Cezayirli Hasan Paşa ve Turgut Reis-1 ile hayatına devam eden İDO, 1998 senesinde 800 yolcu ve 200 araç kapasiteli Adnan Menderes ve Turgut Özal isimli hızlı feribotlarıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Araç taşımacılığı hizmeti de veren İDO, 2007 yılının Nisan ayında 225 araç ve 1200 yolcu kapasiteli Osman Gazi-1 hızlı feribotunu devreye sokmuştur. İDO filosunu sürekli olarak geliştiren İDO, Yenikapı-Bursa hattındaki seferlerini de başlatmıştır. Yenikapı-Yalova hattında da hizmet veren İDO, 2017 yılı Faaliyet Raporu ile dikkat çekmiştir. Dünyanın en itibarlı iletişim platformlarından olan Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) ve global iş dünyasının saygın ödül programlarından Stevie tarafından 6 ayrı kategoride ödüle layık görülmüştür.

İDO Müşteri Hizmetleri İletişim

Pek çok farklı ödül alan firma, yolcuların beklentilerini dikkatli bir şekilde değerlendirerek sürekli olarak gelişme misyonuyla hareket etmektedir. Yenilikçi ve sürdürülebilir faaliyetleriyle hızlı bir şekilde ilerleyen İDO, bunun yanı sıra emniyetli ve konforlu deniz taşımacılığı hizmetleri vererek sektördeki en iyi olma hedefindedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gereksinimlerini yerine getiren İDO, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şartlarını da yerine getirmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için İDO müşteri hizmetleri iletişim numarasıyla da sizlere destek vermektedir. İletişim numarası sayesinde İDO müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi en hızlı şekilde iletebilirsiniz.

İDO Çağrı Merkezi Numarası

İDO çağrı merkezi numarası 7 gün 24 saat boyunca arayarak sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz çağrı merkezleri arasında yer almaktadır. Müşteri temsilcileri alanında eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre boyunca hatta kalmanız yeterlidir. Çağrı merkezine ulaşmak için 0850 222 44 36 numarasını tuşlamanız gerekmektedir.

İDO iletişim ve çağrı merkezi: 0850 222 44 36

İDO Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İDO müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0850 222 44 36 numarasını tuşladıktan sonra 5 tuşuna basmanız yeterlidir. Böylelikle çağrı merkezine doğrudan erişerek zamandan da tasarruf elde etmiş olursunuz.

Hizmet kalitesini müşterilerinden gelen geri dönüşler doğrultusunda ilerleten İDO çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla merak ettiğiniz farklı konular hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın cevaplarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. 0850 222 44 36 numarasını aradığınız zaman çağrı merkezi aracılığıyla kredi kartı ile bilet de satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız bileti iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Şikayet, öneri, soru ve görüşleriniz için dilerseniz İDO sosyal medya iletişim kanallarını da tercih edebilirsiniz. Sosyal medyanın gücünden aktif bir biçimde yararlanan İDO, sosyal medya sayfalarını sürekli olarak güncellemektedir. Vizyon olarak yolcu ve araç sayısı ile pazarda büyüyerek değerini artırma düşüncesine sahip olan İDO sosyal medya sayfaları sayesinde hizmetler hakkındaki yeni yaşanan gelişmeleri de takip edebilirsiniz.

Resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarıyla birlikte hizmet veren İDO’ya isterseniz e-posta adresi veya iletişim formu üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. Tüm iletişim yöntemlerini deneyen ve müşterilerinden gelen geri dönüşleri değerlendiren İDO, Türkiye’nin en önemli firmaları arasındaki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

İDO İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İDO Twitter

İDO Instagram

İDO e-mail adresi: info@ido.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!