İBB Kadın Koordinasyon Merkezi Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İstanbul’da yaşayan herhangi bir yeşil kart veya sosyal yardım almayan kadınların bizzat koordinasyon merkezine gelip başvurmaları akabinde kazandıkları hak neticesinde faydalandıkları yardım kurumudur.

Sosyal olrak nakit ve ilaç yardımının yanında ; alışveriş kuponu , eşya , kıyafet ve eğitim seminer hizmetleri de mevcuttur.

Gezici ekipler gerekli sağlık hizmetini vermektedir , bunun yanında yeni evlenenlere de gelinlik ve damatlık yardımı yapılmaktadır.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Merkezi Çağrı Merkezi Telefon Numarası ; 444 00 93 dır

Başvuru veya mevcut başvuru durumunuz  hakkında bilgi almak için 1 Numaralı tuşa basın

Kupon ile alakalı  sorularınız için 2 numaralı tuşa basın

Eşya ve giyim bağışlarınız için 3 numaralı tuşa basabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Türkiye Kart Çağrı Merkezi İletişim başlıklı makalemizde türkiye card nedir, türkiye kart hangi ptt ve türkiye kart indirimli hakkında bilgiler verilmektedir.


İBB Kadın Koordinasyon Merkezi Çağrı Merkezi Telefon Numarası” için 8 yorum

  1. 444 O3 99 Bolu numara cevap vermiyor, Şengül *** adına yardım için müracaat ettim ne zaman gelecekler bir sene oldu

  2. Sizlere biçok kez başvurdum fakat nedense hep ret onayı aldım evim kira 3 çocuğum var eşim inşaatçı is olduğunda çalışır sigortası yok evimde oturacağım bi cekyatim bile yok nedense hep ret onayı alıyorum sizlerden ricam banada yardım edin

    1. Merhabalar Esma hanım,

      talebinizi “153” numarasını arayarak İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇÖZÜM MERKEZİNE iletebilirsiniz. Durumunuzla onlar muhakkak ilgileneceklerdir.

  3. Neden her defasında ret ediliyor anlamıyorum evim kira eşimin bi sabit işi yok sigortamiz yok 2 tane çocuğum var lütfen yardım edin bana rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir