Ford Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 36 73

Benzersiz konfor ve teknoloji sloganıyla günümüzün en büyük markalarından biri olan Ford, 1900’lü yılların başında Amerika merkezli bir marka olarak biliniyor. Dünyada otomotiv sektörüne ilk adımını atan markalardan biri olup Türkiye’de Koç Holding ile Ford hisseleri eşitlenmesiyle birlikte 1997 yılında Ford Otosan olarak kurulmuştur. Her geçen gün daha iyi hizmet sunmak amacıyla çalışan marka, araç modelleri olarak otomobil, performans araçları, SUV araçlar ve yolcu taşımacılığı gibi birbirinden farklı sektörlere hitap edecek şekilde araç üretmektedir.

Koç Holding bünyesinde hizmet veren ve her gün yoğun bir marka olarak hizmet sağlayan Ford, araç modelleriyle birlikte bugün Türkiye’de en çok satışı yapılan, en çok yedek parçaya sahip marka şeklinde hizmet sunmaktadır. Hizmetleri kadar servis ağındaki genişlik sayesinde de her zaman en çok tercih edildiği gibi Ford müşteri hizmetleri ile herhangi bir konu hakkında görüşmek adına doğrudan iletişime geçebileceğiniz internet web sayfası, telefon iletişim numaraları bulunuyor. Dilediğiniz her zaman görüşebilirsiniz.

Ford Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Destek Telefon Numarası

Ford Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 36 73

Ford’un çağrı merkezi numarası olan 444’lü numarası sayesinde, ford yetkili servislerine ulaşabilir, dilediğiniz her zaman iletişimde olabilir, bilgi alabilir ve görüşme yapabilirsiniz. Otomotiv dünyasında en iyi markalardan biri olarak Koç Holding bünyesinde de Ford Otosan olarak marka ismiyle bulunan Ford, günümüzde yolcu taşımacılığı ve ticari araçlar başta olmak üzere arka planda müthiş bir çalışma sergilemektedir.

Böylesine iş yükü ve büyük bir markanın çağrı merkezinin de meşgul olması muhtemeldir. Fakat güçlü bir çağrı merkezi sayesinde Ford servis iletişim numarası üzerinden dilediğiniz her zaman görüşme yapacağınız çağrı merkezi yetkilileriyle iletişime geçebilir görüşme içerisinde olabilirsiniz. İsteklerinizi bildirebilir ve her an her zaman yaşadığınız tüm problemler hakkında da bilgi paylaşımında anında bulunabilirsiniz.

Ford İletişim Formu Adresi: https://www.ford.com.tr/iletisim-formu

Ford İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Kurumsal kimliğiyle birlikte Türkiye’de hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal firmalara yönelik sunduğu hizmetlerle beraber her zaman hizmet ve destek veren Ford markası, son derece müthiş bir yapı ile birlikte otomotiv sektöründe hizmet sunar. İletişim e-posta adresi veya sosyal medyada aktif kampanyalar hakkında duyuruları takip etmek için tüm sosyal medya hesaplarına aşağıdaki URL’lerden direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Ford İletişim Email Adresi: kurumsaliletisim@ford.com.tr

FORD Facebook

FORD Twitter

FORD İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!