Facebook çağrı merkezi direk bağlanma

Günümüzün en büyük ve popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Facebook, paylaşım ve mesajlaşma dışında pek çok farklı uygulama ile birlikte de çalışabilmektedir. Kullanımının artması ise Facebook kullanıcılarının yoğunluğa bağlı olarak bazı hatalar ile karşılaşabilmesine yol açmaktadır. Aynı zamanda mesajların iletilmemesi, görüntülü ve sesli görüşmelerin yapılamaması gibi sorunlar da ortaya çıkabilmektedir.

Bu tür durumlar için farklı kanallar üzerinden müşteri desteği sunan Facebook’a dilediğiniz kanal üzerinden ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Ayrıca hesap işlemleri için de yararlanabileceğiniz bu iletişim kanalları sayesinde kendi başınıza çözemediğiniz Facebook ile ilgili sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Facebook çağrı merkezin direk bağlanmak için yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır. Facebook hesaplarınız için çözüm bulamadığınız durumlarda bu iletişim numarasını aramaktan çekinmeyin.

Facebook çağrı merkezine kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Facebook adresine erişim sorunu, şifre unutulması, e-posta adresine ulaşılamaması, oyunlarda ve ödemelerde yaşanan sorunlar, görüntülü ve sesli görüşmelerin yapılamaması, içeriklerin görüntülenmemesi ve Facebook hesabının çalınması yer almaktadır.

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 11820

Haftanın tüm günlerinde sabah 09:00 dan gece 02:00 ye kadar kullanıcılarına hizmet veren facebook çağrı merkezi; avea vodafone ve turkcell gsm oparatörlerinden aranabilmektedir. Aramalarda ücretlendirme dakika başı 299 kuruş olarak belirlenmiştir.


Facebook çağrı merkezi direk bağlanma” için 14 yorum

 1. iki tane facebookhesabım var birine erişim sağlayamıyorum,anladığım kadarıyla hesabım çalınmış.normalde sayfayı görebiliyorum ama giriş izni alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Merhabalar facebook ekibi ben hesaplarımı silmek istiyorum zeynepguner le var bos gözüküyor hesabımın çalın masindan korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim ben endişeliyim yada tamamen kapatın ve silin kullanmıyorum gereksiz oldunu düşünüyorum

  1. Facebook hesabima telefon ve mail adresi kayitli degil bu yuzden sifre yenileyemiyrum ne yapmam gerekir yardim istiyorum

 3. Telefon numaramı değiştim ikili doğrulama yapmıştım giriş kodunu alamadığım için giremiyorm yardımcı olur musunuz.

 4. Telefon defiştirdikçe fecebokk larda degişti açık hesaplarım var şifresini unuttum kapatmam için yardım edermisiniz

 5. Çözüm.
  Facebook hesabınız hacklendi ve başkaları tarafından hesabınız ele geçirildi ise aşağıdaki Facebook çevrim içi kanaldan sorununuzu çözebilirsiniz.

  https://www.facebook.com/hacked

  Facebook üzerinde hesabınızı biri taklit ediyorsa, uygunsuz paylaşımları, birisi sizi rahatsız ediyorsa bu sebeplerden dolayı sorununuzu aşağıdaki çevrim için Facebook yardım destek kanalından çözebilirsiniz.

  https://www.facebook.com/help/263149623790594/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir