30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Başlangıçta bebek bilgileri paylaşımı amacıyla kurulan E-Bebek, günümüzde yeni bebek sahibi olmuş veya olacak ailelerin en önemli adresi haline geldi. Bebek bakımı için gerekli tüm bilgilerin yanı sıra bebek bakım ürünlerinde oldukça uygun fiyata temin etmenizi sağlıyor.

Türkiye’de yaşayan aileleri ilk defa çevrimiçi bir bebek alışveriş sitesine kavuşturan E-bebek, bebekleriniz için gerekli olan her şeyi sizlere sunuyor. Bebekleriniz için gereken giyim ve tekstil ürünlerinin yanı sıra bebeğinizin odasını dizmeniz için gereken eşyalar, banyo ve bakım ürünleri gibi hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. Çevrimiçi mağazasını ilerleyen yıllarda fiziksel bir mağazayla destekleyen firma kullanıcılarının memnuniyetine oldukça fazla önem veriyor.

Ayrıca internet siteleri üzerinden satın aldığınız ürünleri mağazasında değişim imkânı tanıyor ve kullanıcılarına her türlü desteği sağlıyor. E-Bebek müşteri hizmetlerine aşağıda paylaşacağımız numara yardımıyla ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

0 ikiyüzonaltı 325 11 onbir

Çağrı merkezini puanlayın!