BUDO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Bilgisi Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi yani birçoğumuzun bildiği ismiyle BUDO, Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren 2013 yılında kurulmuş bur kuruluştur. BUDO’nun temel amacı, Bursa şehrimiz ile İstanbul ilimiz arasında deniz ulaşımının sağlanmasıdır. İDO’ya alternatif olarak kurulmuş olan kuruluş, son yıllarda yoğun ilgi ve memnuniyet görmektedir.

Bursa Belediyesi bünyesinde çalışma sağlayan BURULAŞ ulaşım şirketine bağlı BUDO, İstanbul ilinde Kabataş, Eminönü-Sirkece ve Büyükçekmece deniz otobüs iskelelerini kalkış ve varış noktası olarak belirlerken, Bursa’da yalnızca Mudanya Deniz Otobüsü İskelesine sefer gerçekleştirmektedir.

0850’li bir çağrı merkezi bulunan BUDO, müşterilerine bu numara üzerinden tüm desteği sağlamaktadır. Seferler hakkında bilgi ve saat bilgisini öğrenebilir, bilet satın alma işlemleriniz hakkın bilgi talep edebilirsiniz. İstek ve sorularınızı BUDO yetkililerine bu numaradan ulaştırabilirsiniz.

BUDO Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma:

0850 850 99 16


BUDO Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Bilgisi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. BUDO müşteri hizmetlerine bağlanmak çok zor. Hafta içi gündüz vakitlerinde aradığım çağrı merkezinde ne yaptıysam müşteri temsilcilerine bağlanamadım. Umarım kısa süre içerisinde bu sorunu çözebilirler ve daha hızlı hizmet verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir