Ayedaş Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

İstanbul Anadolu yakası için Elektrik dağıtımı gerçekleştiren AYEDAş, Enerjisa bünyesinde çalışma sürdüren bir kurumdur. İstanbul Anadolu yakası için elektrik dağıtım ve satışından sorumlu bir şirkettir. Toplamda 5 milyonu aşkın abonesi bulunan şirket, Sabancı Holding’e bağlı Türkiye’nin en büyük ve başarılı enerji firmalarından birisi Enerjisa’ya aittir.

Anadolu yakası sınırları içerisinde yer alan tüm ilçelere elektrik dağıtımı gerçekleştiren AYEDAŞ, verdiği hizmette her zaman kaliteyi arayarak çalışma sürdürmekte. Müşterilerinin aldıkları hizmetten ne kadar memnun olduklarını sürekli takip eden, memnuniyeti arttırmak için çalışmalar gerçekleştiren bir firma.

Toplamda 3 haneden oluşan çağrı merkezi numarası sayesinde, akılda kalıcı bir numara sunuyor. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Telefonunuzdan çevirmeniz gereken numara yüz seksen 6.


Ayedaş Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim” için bir yorum

  1. Ayedaş müşteri hizmetlerine bağlanmak gerçekten çok zor. Yaşadığım ufak bir sorun ile ilgili çağrı merkezini aramıştım ama müşteri temsilcilerine ne yaptıysam bağlanamadım. Umarım bu problemi yakın bir zaman içerisinde çözebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir