Avon Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1886 yılında ABD’de kurulan Avon güzellik ürünleri üreten ve satan bir markadır. Avon farklı satış seçenekleriyle kadınlara ulaşmaktadır. Kadınlara hem kendi iş imkanını sunan hem de güzelleşmeleri için ürünleri sergileyen marka birçok ev hanımına iş olanağı sağlamaktadır.

Avon markasının 6 milyonun üzerinde bağımsız satış temsilcisi vardır. Günden güne artan bu sayı sayesinde geniş bir alana hizmet vermeye başlamıştır. Ana şubesi New York’ta yer alan Avon ürünleri arasında AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques gibi birçok ünlü makyaj, parfüm, cilt bakımı, güzellik, moda ve ev ürünleri yer almaktadır.

Kozmetik ve güzellik sektöründe yer alan markaya ait ürün çeşitliliği son derece geniştir. Avon ürünlerinin içerisinde erkek ve çocuklara yönelik ürünler de bulunmaktadır. Online kataloğu ve fiziki kataloğu sayesinde bir çok insana ulaşan Avon uzun yıllar boyunca hizmet vermiş ve vermeye devam eden bir markadır.

Avon çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilmeniz de mümkündür. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 473 11 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir