23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Avon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 250 28 66

Avon çağrı merkezi iletişim telefon numarası, kozmetik ürün sektöründe daima yenilikçi olarak kabul edilen Avon ürün kalitesine göre fiyatları oldukça uygundur. Avon temsilcisi olmak içinAvon’a üye olmaAvon ürünleri siparişi verme gibi istekleri Avon müşteri hizmetleri hattını kullanarak yapabilirsiniz.

Ana şubesi New York’ta olan AVON’un ürünleri, AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques gibi birçok ünlü Avon makyaj, Avon parfüm, Avon cilt bakımı, Avon güzellik, Avon moda ve Avon ev ürünü markası bulunmaktadır.

Avon kozmetik ve güzellik sektöründe tek markaya ait bu kadar çok çeşit bulunmamaktadır. Ayrıca Avon ürünlerinin içinde erkek ve çocuklara yönelikte ürünler mevcuttur. Online kataloğu ve fiziki kataloğu sayesinde bir çok insana ulaşan Avon daha çok uzun yıllar bizimle birlikte olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Avon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0212 473 11 00

Avon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 250 28 66

Avon Danışma Hattı Telefon Numarası : 0850 221 10 10

Müşteri veya Satış Temsilcisi olmak için lütfen Danışma Hatlarımızı arayınız. Avon Satış Temsilcisi iseniz, her türlü konuda bilgi ve yardım almak için Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz

Çağrı merkezini puanlayın!