23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

AÖF öğrenci işleri ve çağrı merkezi telefon numarası: 0850 200 46 10

Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi öğrenci işleri iletişim numarası 0850 200 46 10 ‘ dur. Öğrenci işlerine ulaşmak için bu telefon numarasını arayarak açık öğretim fakültesi çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine ulaşarak, AÖF diploma notunuz, transkript taleplerinizi, ders ve sınav bilgileri hakkında bilgiler alabilirsiniz.Bu numarayı aradığınızda özellikle tercih dönemlerindeki yoğunluktan dolayı genelde sizi şu telesekreter mesajı karşılamaktadır:

ŞUANDA TÜM TEMSİLCİLERİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEK  VERMEKTEDİR. SORULARINIZIN YANITLARINI aosdestek.anadolu.edu.tr ADRESİNDEN ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

AÖF çağrı merkezi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çağrı Merkezi Direk Bağlanma:

0850 200 46 10

AÖS Destek, Açıköğretim Sistemi Destek Sayfası Direk Bağlanma:

AÖS DESTEK SAYFASI

Bu noktadan sonra dilerseniz internet sitesinden halledebileceğiniz bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Böylelikle zaman kaybı yaşamamış olursunuz. Ancak AÖF çağrı merkezine ulaşmak konusunda ısrarlı olursanız, bir kaç arama sonrasında şu mesaj ile karşılaşacaksınız:

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ  AÖS DESTEK İLETİŞİM VE ÇÖZÜM MASASINA SİSTEMİNE HOŞGELDİNİZ.

Otomatik mesajı karşılmaktadır. Sonrasında sürekli güncellenenen duyurular yapılmaktadır. (ÖR: ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU YAZ OKULU AÇILMASINA KARAR VERMİŞTİR YAZ OKULU SINAVLARI EYLÜL AYINDA PANDEMİ KOŞULLARI ELVERMESİ DURUMUNDA YÜZYÜZE AKSİ TAKDİRDE ONLİNE OLARAK YAPILACAKTIR. )

Sonra gelen sesli bilgilendirme mesajı şu şekildedir:

YOĞUNLUK SEBEBİYLE BİZE ULAŞAMADIĞINIZ TAKDİRDE AOSDESTEK.ANADOLU.EDU.TR ADRESİNDEN SIKÇA SORULAN SORULAR KATEGORİSİNDE YER ALMAYAN  SORULARINIZI SORU SOR BAĞLANTISINA YAZABİLİR, SİZE ÖZEL TAKİP NUMARASIYLA SİZE ÖZEL YANITLARINIZI  SİTE ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Bu genel bilgilendirme sonrası : ‘GÖRÜŞMELERİMİZ HİZMET KALİTESİ AMACIYLA KAYIT ALTINA ALINMAKTADIR. SİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN TC KİMLİK NUMARANIZI TUŞLAYINIZ” mesajı gelmektedir. TC Kimlik Numaranızı kodladıktan sonra öğrenci temsilcisine ulaşabilmektesiniz.

İnternet üzerinden sorularınızı sorarak size özel takip numarasıyla yanıtlarınız kontrol edebileceğiniz açıköğretim destek sisteminin adresi ise şu şekildedir:

https://aosdestek.anadolu.edu.tr

AÖF İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

AÖF Twitter

AÖF Facebook

AÖF Instagram

AÖF İLETİŞİM email: postmaster@aof.anadolu.edu.tr aofdekanlik@anadolu.edu.tr

AÖF DEKANLIK Faks No: 0222 330 46 26

Çağrı merkezini puanlayın!