19 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 808 2101

“Harca Harca Bitmez” mottosu ile ilk olarak 2008 yılında 121 mağaza ile Türkiye piyasasına giriş yapan A101 Yeni Mağazacılık AŞ, son zamanların en büyük girişimlerinden biri olarak Bim Marketlerine en büyük rakip olmuştur. Kendi ürettiği ürünleriyle beraber rakiplerine çok büyük fark atmayı başarmasıyla birlikte bugün 2020 yılının sonuna gelindiğinde araştırmalara göre 10 bin mağazasını aşmış bir marketçilik dünyasını bizlere sunmuştur.

Türkiye’nin dört bir yanında yaygın bir ağa sahip olan A101, 60 bin çalışanı ile birlikte 600’den fazla tedarikçisi sayesinde perakende sektöründe öncü olmayı başaran şirketlerden biridir. Türkiye’de bugün en büyük 15 şirket denilince akla gelen marketlerden biri de A101 zincir marketler olurken en uygun fiyata en iyi, kaliteli ürünleri de sunabilen farkıyla beraber hizmet veriyor.

Her açıdan EN’leri Türkiye’de ilk imza atması ile başaran A101, en çok istihdam yaratan, en çok kadın çalıştıran ve en çok engelli çalıştıran şirket olmayı da başarmıştır. Herhangi bir süreçle ilgili olarak istek ve şikayetlerinizi bildirmek için siz de A101 müşteri hizmetleri ile görüşmenizi telefon desteğiyle yapabilir, direkt olarak müşteri temsilcileriyle çağrı merkezinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

A101 iletişim Telefon Numarası: 0850 808 2101

A101 Market Alışverişi Online Yapabiliyorsunuz!

A101’de artık Aktüel ürünleri dahil olmak üzere tüm alışverişlerinizi online da yapabilirsiniz. Online Mağaza deneyimi ile birlikte hem afişlere hem de kampanyalara göz atacağınız interenet sitesinden “Haftanın Yıldızları” ve “Aldın Aldın” afişleriyle beraber fırsatları siz de kaçırmadan hemen sipariş verebilirsiniz.

Bazen geceye özel bazen de haftaya özel şekilde yapılan kampanyalarla beraber daha önceden haberiniz olması adına ya da güncel kampanyalar hakkında bilgi almak amacıyla soru sormak istediğinizde de A101 iletişim numarası ile çağrı merkezini arayabilir, sorularınızı da istediğiniz gibi sorabilirsiniz.

Türkiye’de en büyük market zincirine sahip A101, güvenli alışveriş imkanını internet sitesinden de sizlere sunuyor. Bununla kalmıyor aynı zamanda en uygun fiyat garantisiyle beraber 150 TL’nin üzerindeki tüm alışverişlerde de ücretsiz kargo fırsatını sizlere veriyor.

A101 Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0850 808 2101 arayın ve sonra 4e basınız.

A101 Müşteri hizmetleri aracılığıyla soru ve sorunlarınızı bildirebilir destek talebinde bulunabilirsiniz. Şubelerde yaşadığınız herhangi bir sorun hakkında şikayet oluşturabilir bilgi talep edebilirsiniz.

A101 Müşteri İletişim Formu Bilgileri Nedir?

  • A101.com.tr üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde herhangi bir talep veya sipariş hakkında ki şikayetlerinizi paylaşmak istediğinizde https://www.a101.com.tr/bize-ulasin-online-alisveris buradaki adresten direkt ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde A101 çağrı merkezi ile de görüşerek siparişleriniz hakkında hızlıca çözüme ulaşacak şekilde bilgi de alabilirsiniz.
  • A101 kapıda siparişlerle ilgili olarak eve teslimat siparişleriyle alakalı görüş, öneri veya şikayetlerinizi de https://www.a101.com.tr/bize-ulasin-a101-kapida adresinden bildirebilirsiniz.
  • A101 mağazalarıyla ilgili olarak paylaşmak istediğiniz bir konu varsa, şikayet ya da taleplerinizi de https://www.a101.com.tr/bize-ulasin-magazalar adresi üzerinden yazarak anlatabilirsiniz.
  • Bölge Müdürlüklerine ulaşacağınız hem adres hem de telefon bilgisi için https://www.a101.com.tr/bolge-mudurlukleri linkine tıklayıp tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
  • Eğer kiralık yeriniz var ve A101’e vermek istiyorsanız, form doldurmak için https://www.a101.com.tr/kiralik-yeriniz-mi-var adresine tıklayıp detaylara ulaşabilirsiniz.

A101 Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda paylaşılan tüm sosyal medya hesaplarıyla beraber sizlerde A101 sosyal medya hesaplarıyla takibinizi yapabilir, kampanyalar hakkında ya da güncel duyurularla ilgili bilgi almak için sosyal medyadan takibinizi yapabilirsiniz. Gerek internet sitesi ile gerekse sosyal medya üzerinden dilediğiniz şekilde takibe alabilirsiniz.

A101 Facebook

A101 Twitter

A101 İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!