21 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 808 2101

A101, Türkiye’de gıda, kişisel bakım, ev eşyaları ve daha fazlasını içeren çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan indirim mağazası zinciri olarak karşınıza çıkar. 2008 yılında kurulan şirket, şu anda Türkiye genelinde 11.000’den fazla mağazasıyla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam eder. A101, yüksek kalite ürünleri ve düşük fiyatları ile tanınırken, günlük ürünlerde fırsat arayan müşteriler için beklentileri karşılayan bir zincir markettir.

A101 mağazaları, genel olarak yoğun kentleşmenin olduğu alanlarda yer alır ve haftanın 7 günü hep açıktır. Şirket ayrıca yerel gazetelerde ve mağazalarda ilan edilen haftalık promosyonlar düzenler. A101 ayrıca online alışveriş imkanı vererek müşterilerin şirket web sitesi üzerinden ürün satın alabilmesine olanak sunar. Söz konusu online siparişler, eve teslim hizmeti ile müşterilere çok büyük bir kolaylık sunar. Ayrıca A101, çok sık şekilde alışveriş yapan müşteriler için yapılan bu alışverişlerden puan kazanabilecekleri ve bunları gelecek alışverişlerinde promosyon kodu olarak kullanabilecekleri bir sadakat programı da sunar. A101, rekabetçi fiyatları ile ev eşyası, gıda, kişisel bakım ve çok daha fazlasını içeren çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Çalışma mottosu ‘’Harca harca bitmez’’ olan ve 2008 yılından bu yana zincir market sektöründe çok önemli bir yer edinen A101, Türkiye piyasasında 12 binden fazla mağazasıyla hizmet vermeye devam eder. Özellikle son yılların en büyük girişimi olmasıyla ve kendi ürettiği özel ürünlerle güvenli alışveriş imkanı sunan şirket rakiplerine karşı fark yaratmaya devam eder.

A101 Müşteri Hizmetleri İletişim

A101 müşteri hizmetleri, 0850 808 2101 numarasından tüm müşterilerin öneri ve şikâyetleriyle yakından ilgilenir. Öyle ki yalnızca sorun yaşayan müşterilere değil, bilgi edinmek isteyen müşterilere de çağrı merkezinde çalışan donanımlı elemanlar hizmet verir. Ayrıca sosyal medya hesaplarından aktif olarak paylaşımlar yaparak kampanyalar ve indirimler hakkında herkesin bilgi sahibi olmasını sağlar. Bu sayede güncel duyurulardan haberdar olurken, A101 müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak iletişim kurabilirsiniz. A101 müşteri hizmetleri yetkilisi ile iletişime geçmek için, ihtiyacınız olan A101 müşteri hizmetleri 0850 ve diğer iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz zaman A101 müşteri hizmetlerinin çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

A101 Online Alışveriş Rehberi

A101 kapıda müşteri hizmetleri ile uygulamaya giriş yapıp üye olduktan sonra, evinize en yakın olan A101’in stoklarında bulunan temizlik, gıda, kozmetik gibi tüm ürünleri uygulama üzerinden sipariş edebilirsiniz. Online market servislerinde olduğu gibi, mobil uygulama ile yapılan alışverişler tercih edilen zaman aralığından marketten evlere teslim edilir. Ödemeyi kredi kartıyla yaparak, dilediğiniz ürünü tek tıkla A101’den satın alabilirsiniz.

A101 Mağazalarında Müşteri Deneyimi

A101, müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanan ve bu konuya yatırımlar yapan bir şirket olarak karşınıza çıkar. Mağazalarda müşteri deneyimini iyileştirme konusunda en önemli faktör, tüketici haklarını dikkate alarak müşteri şikâyetlerini çözüme ulaştırarak geri bildirimleri analiz etmesidir. Bu çerçevede, yıllardan bu yana müşterilerin taleplerini dikkatlice toplar ve inceler. Ayrıca düzenli olarak yapılan Pazar araştırmalarıyla, bu listeyi güçlendirir. Bununla birlikte teknolojinin gelişmesiyle birlikte dünya ve yeni teknolojik gelişmeler müşterilerin geri bildirim verme kanallarının artmasına neden olduğundan, bu geri bildirimler ile müşterilere daha fazla değer katacak aksiyon ortamları da zenginleşmiştir. Bu kapsamda müşteri ilişkileri yönetimi departmanında tüm bu imkanlardan faydalanarak, müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı ve onları mutlu edecek özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş deneyimler tasarlamayı hedefler.

A101 Ürün İadesi ve Değişim Politikası

A101’den satın alınan ürünler, A101 mağazalarının hepsinden fiş ya da faturanızı ibraz ederek koşulsuz şekilde iade ve değişim yapabilirsiniz. Mağazada gerçekleştirilen tüm iade ve değişim işlemleri, telefon numarası ile tamamlanır. Sadece hijyenik iç çamaşırı, diş fırçası, çorap gibi kişisel ürünlerin iade edilmesi mümkün değildir.

A101 Kampanyaları ve İndirimler

A101, mağazalarda yapılan harcamalarda daha fazla tasarruf edilmesini hedefler. Bu yüzden istenilen kampanya ve indirimleri, tam zamanında sunar. Dolayısıyla A101’in bütçe dostu olduğu söylenebilir. Mağazalarda yapılan tüm harcamalar, bakiye kazandırır ve kupon kampanyalarıyla yanınızda olmaya devam eder.

A101 Mobil Uygulama Özellikleri

Ülkemizin en önemli market zincirlerinden biri olan A101, mobil uygulaması ile mağaza deneyimi yanı sıra online alışveriş kolaylığını keşfetmenizi sağlar. A101 tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde müşteriler, alışverişlerini mobil cihazlar üzerinden çok kolay bir şekilde yapabilir ve sipariş verdikleri ürünlere hızlı şekilde ulaşabilir. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan mobil uygulama, zamandan tasarruf açısından olmazsa olmazdır.

A101 şirketi tarafından özel olarak geliştirilen bu alışveriş uygulaması, pratik oluşuyla dikkat çeker. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan bu uygulama sayesinde, kullanıcılar tek tıkla istedikleri ürünleri sipariş verebilir. Mobil uygulama içerisinde kullanılan kategori özelliği ile kullanıcılar, aradıkları ürünlere kolaylıkla ulaşabilir. Mobil uygulama üzerinde yapılan bu çeşitlilik ile kullanıcıları tek bir uygulama üzerinde dilediği ürünü elde edebilir.

A101 Müşteri Şikâyetleri ve Çözüm Yolları

A101 müşteri şikayetler, A101 online müşteri hizmetleri telefon numarasından yapılabilir. Her türlü soru, şikâyet ya da önerileri ilgili birime iletebilirsiniz. 20 bini aşan çalışanıyla müşteri hizmetleri departmanını tüm çalışmaların önünde tutan A101, çözüm yolları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapar. Dolayısıyla profesyonel mağazacılık anlayışı ile müşteri hizmetleri çalışanların alanında eğiten bir oluşum olarak şikâyet ve sorunları çözüme ulaştırır.

A101 Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

A101 müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanın en etkili yolu nedir?

A101, ülkemizde en fazla istihdam yaratan şirketlerden biridir. Ayrıca kadın ve engelli çalışan sayısı en fazla olan şirket olmasının yanı sıra, her açıdan Türkiye’de ilklere imza atmaya devam eder. Hem çalışan kadrosu, hem de müşterileri için en doğru hizmeti vermeyi hedefleyen A101 müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanın en kolay ve etkili yolu telefonla arayarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmaktır. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için şirketin sunduğu farklılık yöntemler olsa bile, A101 iletişim için en kolay yol müşteri hizmetleri numarasını aramaktır.

A101 online alışveriş sırasında yaşanan bir sorun için nereye başvurmalıyım? 

A101 online alışveriş sırasında yaşanan herhangi bir sorun için, müşteri hizmetlerini arayabilir ve ürün iadesi ve değişimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

A101 ürün iadesi ve değişim süreci nasıl işlemektedir?

A101 ile ürün iadesi ve değişim sürecinde, yanınızda ürüne ait fiş ya da faturayı götürdüğünüzde kısa süre içerisinde işleminiz gerçekleştirilir. Bu sayede kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan, iade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünün işlemini halledebilirsiniz.

A101 mobil uygulamasının benzersiz özellikleri nelerdir ve nasıl kullanılır? 

A101 mobil uygulaması, kullanıcıyı tanır ve onlara sevdiği ürünlerde kampanya ve indirimler yapar. Ayrıca bol bol bakiye kazandırarak yepyeni bir deneyim sunar. Dolayısıyla harcamalarınızda tasarruf yapmak mümkün olabilir.

A101 mağazalarında yapılan kampanyalar ve indirimler hakkında bilgi nereden alınabilir?

A101 mağazalarında yapılan kampanya ve indirimler, şirketin web sitesi başta olmak üzere iletişim ağı olarak kullandığı tüm dijital ortamlarda haftalık olarak duyurulur. Bu sayfaları takip ederek, A101’in sunduğu kampanyaları yakından takip edebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

A101 müşteri hizmetleri müşterilerin sorun ve şikâyetleri çözmek amacıyla kurulan bir departmandır. Müşteriler, A101 müşteri hizmetlerine telefon, e-posta ya da sosyal medya aracılığıyla hızlı ve direkt olarak iletişim kurabilirler. Direk Bağlanma sitesi, A101 başta olmak üzere birçok kurumsal firma ile direkt olarak iletişim kurabilmesini sağlar. A101 müşteri hizmetlerini aramak için, Direk Bağlanma web sitesinde yer alan numaraları kullanabilirsiniz.

A101 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

A101 müşteri hizmetleri numarası, 0850 808 2101’dir. Bu numarayı kullanarak müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra, operatör yardımıyla direk bağlanma imkânından faydalanabilirsiniz.

A101 Sosyal Medya Adresleri

A101 Instagram

A101 Instagram

A101 Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!