30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Paşabahçe, Atatürk imzasını taşıyan ülkemizin önde gelen yenilikçi bankalarından İş Bankası tarafından 1935 yılında ülkemizin cam ürün ihtiyacını gidermek amacıyla kurulmuştur. Günümüzde evlerimizi ve mutfaklarımızın vazgeçilmezleri arasına girmiş ve kaliteli ürünleriyle müşteri memnuniyetini zirveye taşımıştır.

1957 yılında mağazacılık faaliyetlerine başlamış olan Paşabahçe, günümüzde porselen ve seramiğin yanı sıra ahşap ve mutfak eşyaları gibi birçok alanda ürün tasarlamaktadır. Ülkemizde 10’u aşkın şehirde ve İtalya’nın Milano şehrinde olmak üzere 40’ı aşkın mağazası bulunmaktadır. Paşabahçe çağrı merkezi müşteri memnuniyeti için elinden geleni yaparken sizlerin tüm soru, sorun ve görüşlerini dinlemekten memnuniyet duyuyor.

Haftanın her günü saat 09:00 ile 22:00 arasında ulaşabileceğiniz çağrı merkezine alternatif olarak Paşabahçe iletişim formu üzerinden bağlantı sağlayabilirsiniz. Paşabahçe müşteri hizmetleri direk bağlanmak için ise 0850 222 19 35 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!