9 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

KEMAL TANCA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508000862

Eski ayakkabı markaları arasında bulunan markalardan biri de Kemal Tanca ayakkabı markasıdır. Kemal Tanca, birçok şık giyim konusunda tamamlayıcı giyim olan ayakkabı noktasında en iyi ayakkabıları üreten markalardan biridir. Hem kadın hem de erkek ayakkabı üretimi konusunda oldukça güçlü bir marka olmasıyla beraberinde büyük sorumlulukları da piyasada bulunmaktadır. Erkek ve kadın deri giyim konusunda birçok ayakkabılarında güçlü bir moda akımı yaratan Kemal Tanca, birçok ayakkabısında orijinal bir biçimde moda dünyasında tarz kazandırmıştır.

Kadın ve erkek giyim konusunda ayakkabı, bot ve deri aksesuarları olarak bilinen bir markadır. Kemal Tanca müşteri hizmetleri iletişimi gerektiğinde ise telefon numarası sayfamızda yer aldığı gibidir. Bu telefon numarasıyla birlikte doğrudan Kemal Tanca müşteri temsilcilerine ulaşabilir, yapmış olduğunuz alışverişlerle ilgili olarak görüşebilir ve en hızlı şekilde de ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer internetten online alışverişlerinizde istediğiniz durumların dışında bir memnuniyetsizlik durumu söz konusu olduysa, bu konu hakkında da yine konuyu paylaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KEMAL TANCA Telefon Numarası

Güçlü bir ayakkabı markası oluşunun dışında 1950 yılından bu yana her zaman yenilikçi tarzıyla beraber son derece modaya ayak uyduran Kemal Tanca, en iyi şekilde Tanca ismiyle kadınlara hitap eden ayakkabılarda da üretim sağlamaktadır. Bu da Kemal Tanca markasının gücünü gösteren bir yapısı olmuştur. Kemal Tanca olarak erkek, kadınlar içinse direkt Tanca ismini kullanmaktadır.

Erkek veya kadın giyim konusunda yaşadığınız tüm aksaklıklar konusunda Kemal Tanca iletişim numarası üzerinden anında iletişime geçebilir ve aşağıda yer alan telefon numarasıyla beraber görüşerek bilgi, destek ve yardım alabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınız, alışveriş öncesinde destek almak istediğiniz konularda bilgi – destek dışında en hızlı şekilde de istediğiniz gibi çağrı merkezini arayıp görüşme yapabilirsiniz. Ayıca https://www.kemaltancaonline.com/Iletisim bu adres üzerinden iletişim formunu doldurarak gerekli iletişimi kurabilirsiniz.

KEMAL TANCA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508000862

KEMAL TANCA Şikayet Hattı

Kemal Tanca markası olarak hem Tanca hem de Kemal Tanca ismiyle kadın ve erkeklere hitap eden ayakkabı giyim, deri aksesuarlarıyla beraber sektöre 70 yılı aşkındır hizmet veren marka, olası şikâyet konularına karşı da çok ilgilidir. Hem web sitesi hem de mağazalarında olası satış süreçleriyle ilgili sorun yaşayan müşterilerine karşı olarak en hızlı şekilde sonuca varmak için görüşme yapacağınız, bilgi alacağınız tüm konularda direkt olarak Kemal Tanca çağrı merkezi telefon ile arayıp bilgi ve destek alabilirsiniz. Şikâyet konusunda Kemal Tanca’ya ait başka bir telefon numarası ya da şikayet hattı bulunmamaktadır.

KEMAL TANCA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Güçlü tasarım ve renkleriyle beraber moda sever olan kişilerin markası Kemal Tanca için, dilediğiniz her an toptan satış ya da mağazadan satış konusunda bilgi edinebilirsiniz. Online alışveriş süreçlerinde aktif kampanyalar, indirimler. ya da benzer konularda da dilediğiniz her zaman sosyal medya hesaplarını takip ederek, tüm duyurulara da anında ulaşabilirsiniz.

KEMAL TANCA Destek E-posta Adresi: ktonline@tamertanca.com.tr

KEMAL TANCA Facebook

KEMAL TANCA Twitter

KEMAL TANCA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!