Güle Güle Oturun İletişim Numarası ve Whatsapp Hattı

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Güle Güle Oturun programı izleyiciler tarafından Selim Bey olarak tanınan Selim Yuhay tarafından sunulmakta. Geçmiş yıllarda 2012-2015 sezonlarında Evim Şahane programıyla Kanal D ekranlarında yer alan Selim Bey, 2016 Eylül ayı itibariyle Tv8 ekranlarına Güle Güle Oturun isimli programıyla geçiş yaptı.

Sabah saatlerinin sevilen sunucularından birisi haline gelen Selim Yuhay, hafta içi her gün 13.00-15.00 saatlerinde izleyiciyle buluşuyor. Programda ihtiyaç sahibi olan ailelerin evlerinde yenileme çalışmaları yapılarak, dekorasyon konusunda kararsızlıklar yaşayan ailelerin evlerinin çoğunlukla bir bölümü bazense tamamı baştan dekore ediliyor. Yalnızca birkaç gün süren bu işlemler tamamen program tarafından karşılanarak ücretsiz bir şekilde ailelere teslim ediliyor.

Farklı bir sunuma sahip olan program, izleyiciler tarafından oldukça fazla beğeniliyor. Fakat üzülerek söylemek zorundayız ki herhangi bir iletişim numarası veya whatsapp hat bilgisi henüz paylaşılmış değil. Tv8 sitesi üzerinden başvuru formunu kullanarak sizin de programa başvurma şansınız bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi Whatsapp Hattı başlıklı makalemizde kim milyoner olmak ister 444 lü iletişim numarası, kim milyoner olmak ister canlı destek ve kim milyoner olmak ister iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Güle Güle Oturun İletişim Numarası ve Whatsapp Hattı” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir