30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Güle Güle Oturun programı izleyiciler tarafından Selim Bey olarak tanınan Selim Yuhay tarafından sunulmakta. Geçmiş yıllarda 2012-2015 sezonlarında Evim Şahane programıyla Kanal D ekranlarında yer alan Selim Bey, 2016 Eylül ayı itibariyle Tv8 ekranlarına Güle Güle Oturun isimli programıyla geçiş yaptı.

Sabah saatlerinin sevilen sunucularından birisi haline gelen Selim Yuhay, hafta içi her gün 13.00-15.00 saatlerinde izleyiciyle buluşuyor. Programda ihtiyaç sahibi olan ailelerin evlerinde yenileme çalışmaları yapılarak, dekorasyon konusunda kararsızlıklar yaşayan ailelerin evlerinin çoğunlukla bir bölümü bazense tamamı baştan dekore ediliyor. Yalnızca birkaç gün süren bu işlemler tamamen program tarafından karşılanarak ücretsiz bir şekilde ailelere teslim ediliyor.

Farklı bir sunuma sahip olan program, izleyiciler tarafından oldukça fazla beğeniliyor. Fakat üzülerek söylemek zorundayız ki herhangi bir iletişim numarası veya whatsapp hat bilgisi henüz paylaşılmış değil. Tv8 sitesi üzerinden başvuru formunu kullanarak sizin de programa başvurma şansınız bulunuyor.

Çağrı merkezini puanlayın!