24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Hollanda merkezli olan Shell, dünyanın en büyük petrol şirketleri arasında yer almaktadır. Shell, dünya çapında 70’den fazla ülkede 94.000’i aşkın personeliyle hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı ve inovatif yaklaşımıyla dünyanın gözde markaları arasında bulunan Shell, hizmet kategorileriyle de dikkat çekmektedir.

Geniş hizmet ağına sahip olan ve Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde yer alan Shell bayilerinde aynı zamanda gıda satışı da yapılmaktadır. Acil durumlarda tercih edebileceğiniz Shell istasyonlarında gıda ürünleri kategorisinde farklı seçenekler ile karşılaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli markaları arasında bulunan Shell, farklı hizmetleriyle ilgili çağrı merkezi numaraları da sunmaktadır. Aldığınız hizmetin yer aldığı departmanın müşteri hizmetlerini arayarak daha hızlı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki hatlar üzerinden sorularınıza yanıt bulabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi Shell müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

444 1 504 numarası üzerinden hizmet ve akaryakıt kalitesi geri bildirimleri yapabilir, 444 20 20 numarasından Smart Card üyelik hizmetleriyle ilgili bilgi alabilir, akaryakıt ve otogaz perakende ve ticari satışları için 444 1 502 numarasını tuşlayabilir ve 444 33 33 numarasıyla taşıt tanıma sistemi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!