2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Sompo Japan Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502508181

Japonya’da kurulan ve bugün Türkiye’de hizmet veren büyük sigorta şirketlerinden Sompo Sigorta, 2010 yılında Fiba Sigorta’nın hisselerini satın alarak Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Sompo Sigorta ünvanını ise 2011 yılında alan marka, bugün faaliyetlerini büyük bir oranda Türkiye’de de devam ettirmektedir.

En iyiyi sunmak, sigorta süreçlerinde her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulan Sompo Sigorta, dünyanın dört bir yanında hizmetlerini sigorta alanında vermeye devam ediyor. Günümüzde müşterilerine samimi bir şekilde yaklaşarak hem bireysel hem de kurumsal süreçlerde yardımcı olurken en iyi şekilde de açık ve hızlı bir hareketlilik kazandırmak amacıyla hizmet etmektedir.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası08502508181
e-posta adresiinfo@sompojapan.com.tr
yardım sayfasıhttps://www.somposigorta.com.tr/yardim-ve-destek
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 08502508181 ambulans için 0, hasar ihbarı için 2 yi tuşlayarak ilgili müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
zorluk2/10
süreTahmini bekleme süreniz 2 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresRüzgarlıbahçe Mah. Çam Pınarı Sk. No:10 Beykoz/İstanbul
sompo japan çağrı merkezi kısa bilgi

Sompo Japan sigorta özellikleri

Sigorta teklif ve sorgulama süreçlerinin tamamını online ortama taşıyan marka bugün birbirinden farklı sigorta türlerinde de internet üzerinden teklif almak için ulaşabilme ortamını sizlere veriyor. Sompo Japan müşteri hizmetleri ile telefonda da görüşerek ön bilgi sahibi olabilir, buna göre de trafik, kasko, tamamlayıcı sağlık, dask veya seyahat gibi önemli sigorta poliçeleri başta olmak üzere birbirinden farklı sigorta türlerinde de ürünler hakkında anında bilgi alabilirsiniz.

Pek çok anlaşmalı sağlık kurumlarıyla birlikte her zaman her yerde hastane avantajlarından faydalanacağınız, birçok en yakın acente ile birebir iletişime girerek görüşme sağlayacağınız ve anlaşmalı servisler ile de araçlarınızda kasko sayesinde tamir ettirme süreçlerine dahil edeceğiniz şekilde pek çok imkandan da faydalanabilirsiniz.

Sompo Sigorta’da Anında Teklif Alın

Sompo Mobil uygulaması ya da internet sitesi üzerinden istediğiniz her zaman anında teklif alabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde form doldurup teklif almak için kolayca sigorta hesaplaması yaptırabilir ve en uygun sigortaya bu sayede ulaşabilirsiniz. Sompo Sigorta iletişim numarası olarak bu sayfada yer alan 0850’li telefon numarasından her an her zaman için bilgi ve destek alabilirsiniz.

Dilediğiniz zamanlarda yeni kayıt açacağınız hasar işlemlerinizle ilgili olarak hem hasar dosyalarınızı sorgulayabilir hem de dosya durumlarını takip edebilirsiniz. Hasar dosyası hakkında bilgi edinmek ve iletişimde kalmak adına mobil uygulamayı aktif şekilde kullanabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Sompo Sigorta’ya olası bir soru, sorun veya taleplerinizle ilgili olarak ulaşabileceğiniz iletişim adresleriyle beraber talep veya şikayetleriniz hakkında istediğiniz her zaman görüşebilirsiniz. Bu konuda https://www.somposigorta.com.tr/yardim-ve-destek/talep-ve-sikayet-izleme adresinde bulunan talep ve şikayet izleme sayfasından da hem internet üzerinden yapılan talep ve şikayetler hem de acente talep ve şikayetler ile gerekli bildirimleri kontrol edebilir, Sompo Sigorta çağrı merkezi üzerinden de yetkililere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Sompo Japan Sosyal Medya Hesapları

İstediğiniz her zaman aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden Sompo Japan Sigorta şirketinin tüm aktif sosyal medya hesaplarına erişebilirsiniz. İstediğiniz an takipte kalarak, dilediğiniz özel sigorta türleri ve poliçeler için anında sosyal medya hesaplarından takipte olup haberdar olabilirsiniz.

SOMPO JAPAN Facebook

SOMPO JAPAN Twitter

SOMPO JAPAN İnstagram

Sompo Sigorta ile Sompo Japan aynı mı?

Sompo Japan firması adını 2011 yılında Sompo Sigorta olarak değiştirmiş ve unvan olarak da A. Ş’yi kullanmaya başlamıştır.

Sompo hangi banka ile çalışıyor?

Sompo Sigorta şirketi günümüzde neredeyse her banka ile çalışmaktadır. Akbank, Denizbank ve Finansbank gibi bankaların yanı sıra Albaraka ile de çalışmaktadır.

Çağrı merkezini puanlayın!