7 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Starbucks Müşteri Hizmetleri Telefon Desteği: 4444749

Amerikalı bir kahve dükkanı olarak açılan, bugün Amerika markalı kahve dükkan zinciri olarak tanıdığımız Starbucks markası sahibi Howard Schultz’dur. Seattle, Washington’da açılan ilk dükkan, bugün dünyanın dört bir yanında bulunuyor. Güncel verilere göre Starbucks mağazaları bugün 21 binin üzerinde ve 65 farklı ülkede hizmet verirken sizlere kahve satın alım, kavrulma süreçleriyle beraber aynı zamanda özel bir deneyimi de sizlere vermektedir.

Starbucks mağazasının açılış hikayesi kısaca, markanın sahibinin ilk Milano, İtalya’daki gezisine işaret gösteriliyor. Burada yaptığı iş gezisi ile birlikte İtalya’da bulunan pek çok espresso barları ve buradaki kahve deneyimlerinin benzerinin Amerika’da da olması gerektiğine inandı. İtalya kafe geleneğinin benzerini ABD modelini yaratmak isteyen marka, ilham aldığı Moby Dick ile hem ismi hem de eski kahve tüccarlarının denizcilik geleneği sebebiyle logosunu  buna göre şekillendirdi.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
çağrı merkezi numarası4444749
e-posta adresiinfostarbucks-tr@alshaya.com
yardım sayfasıhttps://www.starbucks.com.tr/customer-service/faqs/contact
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaMesai saatleri içerisinde arayıp 2 e basmanız, mesai saati dışında ise, aradığınızda sinyal sesinden sonra iletişim bilgisini bıraktığınızda mesai içerisinde size dönüş yapılacaktır.
zorluk2/10
süreTahmini bekleme süreniz 4 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleriHafta içi 08:00-17:00
genel merkez adresMerkez Ofis: Saray mah. Site Yolu sk. Anel Plaza . No: 5/4 Zemin Kat 34768 / Ümraniye/ İSTANBUL
starbucks çağrı merkezi kısa bilgi

Starbucks Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor?

Starbuck ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen kahvecilerden biridir. Bu durumun pek çok sebebi var. Ancak en önemlilerinden biri elbette Starbucks’ın kendisini anlatırken de bahsettiği üzere sadece bir kahve değil aynı zamanda deneyim de sunuyor olmasıdır. Starbucks, mağazasına gelen herkesin ev ve iş yerinden sonra 3. Mekanı olmasını istiyor.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bu nedenle rahat koltuklar, rahat ortam ve selfservis sayesinde herhangi bir karışanınız olmaması, istediğiniz kadar mekanda bulunmanız ya da benzer şekilde çalışma masalarında saatlerce bir plan içinde çalışmanıza kimse karışmıyor.  Bununla ilgili daha detaylı bilgi almak ya da kahveler hakkında bilgi edinmek için Starbucks müşteri hizmetleri ile telefonda da görüşerek bilgi edinebilirsiniz.

Starbucks Menüsünde Neler Var?

Bir zamanlar çokça konuşulan konulardan biri de Starbucks menüsü idi. Starbucks’ın bugün yüzlerce kahve çeşidi ile sunduğu lezzetli ve el yapımı içecekleriyle müthiş yiyeceklerine göz atmak mümkündür. Bu konuda https://www.starbucks.com.tr/menu adresini kullanabilirsiniz. Bu sayfadan hem içecekler menüsüne ulaşarak, kaliteli kahve çekirdekleriyle yapılan harika kahve içeceklerine ulaşır, benzer şekilde yiyecekler kategorisiyle de istediğiniz gibi kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Merak edilen yiyecek veya içeceklerle ilgili ise Starbucks iletişim numarası üzerinden istediğiniz gibi yetkili müşteri temsilcileriyle görüşerek de bilgi, destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Starbucks Bayiliği Nasıl Alınır?

Starbucks, Türkiye dahil olmak üzere dünya üzerinde kurduğu mağazalarının birçoğunda belirli gruplar ile ortaklık halinde yürütmektedir. Eğer ortaklık kuramadığı ülke veya bölge varsa, doğrudan kendi yapılandırmasını sağlayarak mağaza sahibi kendisi olur.

Bu nedenle Türkiye operasyonu Shaya Grubu üzerinde gerçekleştirerek Shaya Kahve’nin lisansı ile başka bir kişi ya da kuruluşa lisans, bayilik verme uygulaması bulunmaz. Türkiye’deki tüm Starbucks mağazaları tek bir grup ile ortaklık içinde olup bu marka Shaya Kahve AŞ şeklindedir.

Starbucks E-Posta ve Sosyal Medya Hesapları

Starbucks mobil uygulama, yıldız kazanma ve harcama hakkındaki sorularınız için aşağıdaki eposta adresiyle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde uygulama hakkında çeşitli kampanyalar veya bakiye yükleme gibi konularda da en hızlı yanıtı alabilmek adına yetkililerle aşağıdaki eposta adresinden iletişime geçtiğinizde, hızlı bir bilgi akışı olacağından emin olabilirsiniz. Ek olarak sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibi olup haftanın belirli gün ve saatlerinde de özel kampanyalardan faydalanmak için yakından takip edebilirsiniz:

Starbucks Yetkili Eposta Adresi: infostarbucks-tr@alshaya.com

STARBUCKS Facebook

STARBUCKS Twitter

STARBUCKS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!