U.S. Polo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1997 ilk kez Türkiye’de Aydınlı Grup tarafından Türkiye’deki ilk mağazasını açan U.S. Polo, 2000’li yıllarda Türkiye’deki başarısını yurtdışına da götürerek U.S. Polo ve temsil ettiği diğer markalar ile ilgili mağazacılık görüşünü yaygınlaştırmaya başlamıştır.

Kaliteli ürünleri ile milyonlarca kişiye hitap etmeyi başaran U.S. Polo, başarılarını her geçen gün bir adım daha öteye taşıyabilen bir markadır. 48 ülkede U.S. Polo Assn ile marka sahibi ve lisansörü olan Aydınlı Grup, geliştirdikleri yeni ürünleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Ayakkabı, kadın ve erkek tekstil ürünleri ile birlikte aksesuar ürünleri de sunan U.S. Polo yetkilileri ile görüşmek isterseniz 444 60 44 numarasını tuşlayabilirsiniz. Haftanın her günü 08:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.


U.S. Polo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Markadan verdiğim 2 çift ayakkabı siparişi uzun bir süre gelmemişti. Çağrı merkezini arayarak bu sorunu halletmeyi başardık. Müşteri temsilcileri son derece ilgili kişilerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir