30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

2013 yılı itibariyle İzmir ve Manisa şehirlerinde toplamda 3 Milyona yakın aboneye kesintisiz bir şekilde elektrik dağıtımı gerçekleştiren Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasıdır.

Elektrik kesintisi olması halinde, kaçak ihbarlarını yapabileceğiniz, elektrik arızları hakkında bilgi alabileceğiniz, bildirim yapabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmakta. Bu çağrı merkezinden faturanıza itiraz edebileceğiniz gibi sayaç okumaları konusunda da itirazlarınızı dile getirebilirsiniz.

Çağrı merkezini arama rahatlığıyla neredeyse tüm soru ve sorunlarınız hakkında bilgi alabileceğiniz, bildirim yapabileceğiniz bir platform oluşturulmuş. Birçok bayi tarafından yapılabilecek tüm işlemler rahatlıkla halledilebilmekte.

Ayrıca internet sitesi üzerinden de basit ve hızlı bir şekilde borç sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Abonelik bilgilerinizin girişini yaparak hemen hemen her bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızdan 186 numarasını çevirerek çağrı merkeziyle bağlantı kurabilirsiniz.

İzmir veya Manisa dışından arama gerçekleştirmek isterseniz 0232 dokuz yüz doksan çift sıfır 00 numaralı hattı aramanız gerekmektedir.

Çağrı merkezini puanlayın!