Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2013 yılı itibariyle İzmir ve Manisa şehirlerinde toplamda 3 Milyona yakın aboneye kesintisiz bir şekilde elektrik dağıtımı gerçekleştiren Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasıdır.

Elektrik kesintisi olması halinde, kaçak ihbarlarını yapabileceğiniz, elektrik arızları hakkında bilgi alabileceğiniz, bildirim yapabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmakta. Bu çağrı merkezinden faturanıza itiraz edebileceğiniz gibi sayaç okumaları konusunda da itirazlarınızı dile getirebilirsiniz.

Çağrı merkezini arama rahatlığıyla neredeyse tüm soru ve sorunlarınız hakkında bilgi alabileceğiniz, bildirim yapabileceğiniz bir platform oluşturulmuş. Birçok bayi tarafından yapılabilecek tüm işlemler rahatlıkla halledilebilmekte.

Ayrıca internet sitesi üzerinden de basit ve hızlı bir şekilde borç sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Abonelik bilgilerinizin girişini yaparak hemen hemen her bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızdan 186 numarasını çevirerek çağrı merkeziyle bağlantı kurabilirsiniz.

İzmir veya Manisa dışından arama gerçekleştirmek isterseniz 0232 dokuz yüz doksan çift sıfır 00 numaralı hattı aramanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ayedaş Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim başlıklı makalemizde ayedaş 444 lü iletişim numarası, ayedaş canlı destek ve ayedaş direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir