Cinemaximum Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin en büyük sinema gruplarından birisi olan Cinemaximum, MARS Sinema Grubu tarafından kurularak hayata geçirilmiştir. 2001 yılında hayatımıza giren firma, Türkiye genelinde toplamda 35 şehirde 96 sinema işletmesiyle çalışarak 840’ı aşkın sinema salonuyla hizmet vermektedir.

2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği tarafından ödüle layık görülen şirket “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülünü almıştır. Sinema sektöründe gelişmeleri yakından takip ederek bunu tüm Türkiye genelinde salonlara uygulamaya çalışan ekip, ülkemizde bu yenilikleri çoğu zaman ilk uygulayan sinema grubu olmuştur.

Oldukça konforlu koltukları, ülkemizde yer alan IMAX salonlarının tümüne sahip olan Cinemaximum her zaman daha iyisi için çalışmalarını sürdürüyor. Firmayla iletişime geçmek istediğiniz durumlarda aşağıda yer alan irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

Cinemaximum İletişim Numarası Direk Bağlanma:

0850 220 09 67

Cinemaximum E-Posta iletişim Bilgileri Direk Bağlanma:

[email protected]


Cinemaximum Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma” için 5 yorum

  1. Cinemaximum emaar ile bilgili bir şikayette bulunmak istiyorum telefon ile neden ulaşılamıyor kimse çıkmıyor ((

  2. Ceo telefonumda operatör değişikliğine gittiğimden beri internetten bilet akamıyorum. Telekom dan Türkcel’e geçtim. Lütfen yardımcı olunuz. Numaram aynı operatörüm değişti sadece

  3. Biraz önce cinemaximum uygulamasından bilet satın aldım. Uygulama hata verdi ve kartımdan bilet ücreti çekilmesine rağmen bilet oluşturulmadı. Uygulamaya girdiğimde biletimi göremiyorum. Seçtiğim koltuk kapalı gözüküyor. Ne yapmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir