29 Temmuz 2020 tarihinde güncellendi.

Xiaomi Çağrı Merkezi Numarası

Xiaomi çağrı merkezi numarası 30’dan ülke ve bölgede bulunan kişiler için hizmet sunmaktadır. Türkiye’de de aktif bir şekilde hizmet veren Xiaomi çağrı merkezi dünyadaki en iyi üretici konumunda yer alan markanın sürekli olarak yükselmesini sağlamaktadır. Xiaomi müşteri hizmetlerine bağlanma için 0850 305 19 23 numarasını tuşlamanız yeterlidir.

Firmanın geniş servis ağı ve son derece yüksek sayıdaki kullanıcı kitlesi giderek yükselmeye devam etmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Xiaomi, aktif olarak yönettiği çağrı merkezine büyük özen göstermektedir.

Xiaomi iletişim ve çağrı merkezi: 0850 305 19 23

2010 yılında Çin merkezli olarak kurulan teknoloji şirketi Xiaomi, dünyanın en büyük dördüncü akıllı cihaz üreticisi firmaları arasındadır. İlk ürününü 2011 yılında piyasaya süren Xiaomi, kaliteli ve bütçe dostu ürünleriyle dünya çapında ilgi görmüştür. Kısa bir süre içerisinde ilerleme kaydeden ve gelişimine sürekli olarak devam eden Xiaomi, kıllı telefonlar, mobil uygulamalar, powerbank, dizüstü bilgisayarlar üretmektedir.

Xiaomi markası ürettiği piyasanın en kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle tüketicilerle buluşturduğu için sevilmektedir. Xiaomi aynı zamanda Global Mainland Çin Hong Kong Tayvan Singapor Malezya Filipinler Hindistan Endonezya Brezilya ülkelerinde de satış yapmaktadır. Diğer ülkelerde ise distribütörler aracılığıyla satışını sürdürmektedir.

Xiaomi’nin Türkiye için aktif olarak kullandığı bir çağrı merkezi numarası da vardır. Bu numara üzerinden günün her anında destek alabilmek mümkündür.

2010 yılında “Herkes için yenilik” vizyonuyla girişimci Lei Jun tarafından kurulan ve günümüze kadar uzanan uzun serüveninde kalitesinden asla taviz vermeyen Xiaomi, son teknoloji ile üretilmiş yüksek kalitedeki ürünlerinin herkes tarafından ulaşılabilir olmasına inanmaktadır.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri İletişim

Marka, hayranlarının yardımları büyürken ve onlar için eşsiz donanım, yazılım ve internet hizmetleri sunarak büyümeye devam etmektedir. Müşterilerinden gelen geri bildirimleri önemseyen ve alanında en iyi olma amacıyla çalışan Xiaomi, Mi ve Redmi akıllı telefonlarıyla da piyasanın lideri olmayı başarmıştır.

Televizyonlar ve set üstü kutular ile de dikkat çeken Xiaomi, Mi yönlendiriciler ve akıllı ev ürünleriyle ilgi görmektedir. Giyilebilir teknoloji ürünleriyle de adından sık sık söz ettiren Xiaomi, diğer aksesuarlarıyla da ürünlerini desteklemektedir. Mi ekosistem ürünlerinden oluşan ürünlerini geliştirerek ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmeye ve genişletmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetine özen gösteren Xiaomi, çağrı merkeziyle pek çok farklı kişinin sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktadır.

Xiaomi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Xiaomi müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0850 305 19 23 numarasını tuşladıktan sonra 9 numarasına basmanız yeterlidir. Böylelikle Xiaomi müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sayesinde çözüme kavuşturamadığınız sorunları çözüme kavuşturabilir ve aynı zamanda istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Hizmet kalitesinde mükemmellik arayışı içerisinde olan Xiaomi aynı zamanda sosyal medya adresleri üzerinden de sizlere destek vermektedir. Teknik servis bilgilerine de ulaşabileceğiniz Xiaomi sosyal medya adresleri ve eposta adresiyle müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını günün her anında güncelleyebilen Xiaomi, sosyal medyaya büyük bir özen göstermektedir. Bu sayede Xiaomi bünyesinde yaşanan gelişmelere en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılardan gelen yorumları ve geri dönüşleri de detaylı bir biçimde değerlendiren Xiaomi, sosyal medya üzerinden sorun yaşayan kullanıcılara özel çözümler sunmaktadır. Sizler de çağrı merkezini kullanarak veya sosyal medya hesaplarını kullanarak Xiaomi müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve sorunlarınıza profesyonel çözümler üretilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Xiaomi İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Xiaomi Facebook

Xiaomi Twitter

Xiaomi Instagram

Xiaomi e-mail adresi: info@mi.com

Çağrı merkezini puanlayın!