13 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE İSTASYONU Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 88 88

Türkiye’de araç muayenesi denilince tek akla gelen adres direkt olarak Tüvtürk olurken TÜVTÜRK, 2008 yılında kurulan ve günümüze kadar hala aktif şekilde araç bakım ve muayene süreçlerinde kontrol hizmetleri veren şirketlerden biridir. Yola uygunluk testi yaparak uygun olup olmadığına dair onay veren firma, Türkiye’nin birçok noktasında muayene noktası şeklinde hizmet vermektedir. Toplamda sabit olarak 205 muayene şubesi, 77 gezici istasyon ve 5 motosiklet gezici olarak hizmet sunan TÜVTÜRK ek olarak 13 tane gezici traktörle muayene hizmetleri desteği verir.

Tüvtürk muayene randevu hattı

Türkiye genelinde hizmet veren TÜVTÜRK’ün aktif olarak çalışan sayısı 3000’in üzerinde olup denetim ve düzenlemeleri Bakanlığa ait kuruluştur. Şirket doğrudan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı olduğu da bilinmektedir. Araç muayene dönemi geldiğinde TÜVTÜRK müşteri hizmetleri ile görüşerek araç muayene istasyonlarında alacağınız hizmet ve destek sayesinde “yola uygunluk testi” ile birlikte araç muayeneden geçişiniz onaylanır, buna göre muayenesi yapılmış aracınızla beraber trafiğe çıkabilir izni almış olabilirsiniz.

TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TÜVTÜRK’e bağlı olan araç muayene istasyonuna giderek alacağınız periyodik araç muayene, tadilat sonrası muayene, yola elverişli mi değil mi muayenesi, egzoz gazı emisyon tespiti dahil olmak üzere çeşitli zorunlu muayene hizmetleriyle beraber TÜVTÜRK trafik ve sürücü güvenliği amacıyla muayene hizmetleri veren kuruluştur. Bu noktada TÜVTÜRK çağrı merkezi üzerinden randevu işlemlerinizle ilgili ya da araç muayenesiyle ilgili tüm süreçler hakkında görüşmeler yapabilir, bilgi ve destek yardımı alabilirsiniz.

Tüvtürk sahibi olduğunuz araçlarla ilgili sürüş güvenliği noktasında tartışmasız en iyi hizmeti veren kuruluştur. Tüvtürk çağrı merkezi telefon numarası ile birlikte hem muayene hem de Tüvtürk hizmetleriyle ilgili sorularınızı sorarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasından anında ulaşabilir ve bilgi destek almanız bu sayede mümkün olabilir.

TÜVTÜRK rezervasyon numarası: 0850 222 88 88

TÜVTÜRK Şikayet Hattı

TÜVTÜRK’ün telefon desteği ile hem muayene randevusu hem de gelmeden önce gerekli konular hakkında bilgi sahibi olmak için istek ve sorularınızı telefon hattı üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunlarla beraber şikâyet ya da görüşleriniz varsa bunları da Tüvtürk müşteri temsilcisi telefon no üzerinden bildirip şikayet kayıtlarınızı iletebilirsiniz.

Herhangi bir şekilde online ya da telefon ile Tüvtürk müşteri hizmetleri numarası üzerinden arayıp randevu oluşturmak ücretsizdir. Ücretsiz muayene randevusu oluşturarak tüm işlemleri basit şekilde yapabilir, bireysel ya da kurumsal kayıtlarınızı oluşturarak en hızlı şekilde ücret ödemeden randevu alabilirsiniz.

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi Direk Bağlanma Numarası

0850 222 88 88

TÜVTÜRK çağrı merkezi haricinde internet sayfaları üzerinden de randevu hizmeti alabilirsiniz.

TÜVTÜRK Online Randevu Al sayfası üzerinden randevu alabilirsiniz. Takıldığınız yerlerde konuya yorum atarak bilgi talep edebilirsiniz.

TÜVTÜRK Randevu Telefon Numarası: 08502228888

TÜVTÜRK İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Önemli duyurular ya da Tüvtürk muayene randevu sistemiyle ilgili soru, sorunlara karşılık çeşitli önemli bilgilendirmeyi ara sıra sosyal medya hesaplarından da paylaşan Tüvtürk’e direkt olarak online şekilde de ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Aşağıda yer alan tüm sosyal medya hesaplarından istediğiniz gibi iletişimde olabilir ve gerçek bilgilere ulaşabilirsiniz.

TÜVTÜRK Destek E-posta Adresi: info@tuvturk.com.tr

TÜVTÜRK Facebook

TÜVTÜRK Twitter

TÜVTÜRK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!