23 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123310200

2010 yılında kurulan ve bugün kusursuz e-ticaret deneyimi yaşatmak için Türkiye’de lider şirketlerden biri olan Trendyol, esnaf ve KOBİ işletmelerin dijital hale dönüşüp burada büyük bir müşteri kitlesine ulaşmasına aracılık ediyor. Trendyol bugün ARGE çalışmaları sayesinde kendi içinde büyüttüğü Trendyol Tech, Trendyol Express, Trendyol GO ve Dolap modelleriyle beraber çok büyük bir yapı çerçevesinde hızla büyümeye devam ediyor.

İnternetten alışveriş yapmak istediğiniz zamanlarda ilk akla gelen yerlerden biri olan Trendyol çağrı merkezi ile 7 gün 24 saat görüşebilir, her an her konuda da destek alabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman iletişimde olacağınız müşteri destek hattı sayesinde her konuda bilgi sahibi olur ve görüşmelerinizi ister yazılı biçimde isterseniz de telefon ile anında yapabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası 02123310200
e-posta adresi dsm@hs02.kep.tr , destek@trendyol.com
yardım sayfasıhttps://www.trendyol.com/yardim/sorular/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma 02123310200 aradıktan sonra “2” ye basınız. Sonra “3” ü tuşlayınız. Bekledikten sonra 6 kez 5 tuşuna (555555)basınız. Son olarak “*” tuşuna basınız. (23.04.2022 tarihinde denenmiştir)
zorluk3/10
süretahmini bekleme süreniz 4dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu saat 08.30 – 24.00
genel merkez adres DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul
Trendyol çağrı merkezi kısa bilgi

Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanma videolu anlatım:

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Trendyol Alışveriş Sonrası Soru ve Sorunlar İletişim Numarası

Eğer Trendyol üzerinden bir alışveriş yaptıysanız alışverişlerinizle ilgili olarak sipariş iptali, iade işlemleri, ücret iadesi ya da adres değişikliği gibi konuların tamamında Trendyol yardım sayfasından destek alabiliyorsunuz.

Trendyol müşteri hizmetleri, alışverişiniz sırasında yaşadığınız her türlü sorunu çözmekte uzman. Yaptıkları kampanyalar ve reklam çalışmalarıyla birlikte adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle bayanların sıkça ziyaret ettiği bir internet sitesi olmayı başarmış durumda. Trendyol müşteri hizmetleri 444 numarası ve trendyol müşteri hizmetleri 0850 numarası bulunmamakta bunun yerine 0212 331 02 00 telefon numarasından müşteri temsilcisine bağlanma şansınız bulunmakta.

Aşağıda yer verilen bu adres sayesinde istediğiniz her zaman ulaşabilir ve aslında tüm sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz. Trendyol alışveriş deneyimini kusursuz sunması amacıyla merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu sayfada sizlere özel şekilde veriyor. Her an için alışveriş deneyimi yaşamak isterken buradan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Trendyol Yardım Sayfası: https://www.trendyol.com/yardim/sorular/

Trendyol Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 02123310200

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Sıkça Sorulan sorular nelerdir?

Trendyola Direk bağlanmanın en güncel hali. (23.04.2022)

Trendyol pandemi süresinde alışveriş merkezlerinin kapanması dolayısıyla en fazla kullanılan online alışveriş sitelerinden biri oldu. Normal hayata geçişile birlikte alışveriş merkezleri açılmış olsa da trendyol popülerliğini kaybetmedi.Bu siteden yapılan alışverişlerde kargo takibi, iptal ve ürün iade talebi, ücret iadesi talebi gibi işlemleri trendyol müşteri temsilcisine direk bağlanarak yapmanız için gereken ilk olarak 0212 331 0 200 nolu çağrı merkezini aramaktır. Böylece online alışveriş süresinde yaşadığınız problemleri müşteri hizmetlerine direk bağlanarak kolayca aşabilirsiniz. 0212 331 0 200 numarasını aradığınızda karşınıza çıkan telesekreter mesajı şu şekilde olur

Müşteri hizmetleri: Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında aydınlatma metnini dinlemek için yıldızı tuşlayın. Hızlı market yemek ve randevulu siparişleriniz için Biri diğer siparişleriniz için lütfen ikiyi tuşlayınız.

İkiyi tuşlayınız.

Müşteri hizmetleri: Işlemlerinizi Trendyol asistan üzerinden yazışarak kolayca yapmak için biri tuşlayabilirsiniz. Size göndereceğimiz smsde ki link ile Trendyol asistana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sesli yanıt sistemiyle devam etmek için lütfen bekleyiniz. Sipariş işlemleri için biri iptal ve ürün iade işlemleri için ikiyi ücret iadesi işlemleri için üçü teslim aldığınız, siparişlerini de ilgili sorun bildirmek için dörtü üyelik işlemleri beşi

Üçü tuşlayınız.

Müşteri hizmetleri: Teslimat numaranızı bilmiyorsanız işleminizi Trendyol Asistan üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Trendyol asistan için biri tuşlayınız. Teslimat numarası girerek devam etmek için lütfen bekleyin. Ücret iade bilgisi almak istediğiniz teslimat numarasını tuşlayın.

6 kere 5 tuşuna basıp bekleyin.

Müşteri hizmetleri: Bu teslimatınıza ait herhangi bir geri ödeme bulunamamıştır. Farklı bir teslimat için işlem yapmak istiyorsanız dokuzu ana menüye dönmek için sıfırı müşteri temsilcisine bağlanmak için yıldızı tuşlayın.

Yıldız (*) tuşlayın

ve müşteri hizmetlerine bağlandınız. 🙂

Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası

Trendyol Çağrı Merkezine direk bağlanabilmek için 0 212 331 02 00 numaralı hattı arayabilirsiniz. Ayrıca destek@trendyol.com E-posta adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Eğer ben e-postaya dönüş yapmalarını bekleyemem ama yazarak konuşmak istiyorum diyorsanız, Trendyol Sıkça Sorulan Sorular ve Canlı Destek sayfasına bakabilirsiniz.

Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum

Trendyol müşteri hizmetleri direk bağlanma için 0 212 331 02 00 aradıktan sonra, yukarıda yazılı ve video ile anlatılanları uygulayın. Yukarıda verilmiş olan Trendyol müşteri hizmetleri numarasına 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkündür.

Çağrı merkezi telefon numarası 0 212 331 0 200 olurken, dilediğiniz her zaman burada Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorular hakkında da hafta içi ve hafta sonu saat 08.30 – 24.00 saatleri arasında görüşerek hizmet alabilirsiniz.

Eğer daha hızlı bir yardım istiyorsanız, Trendyol Canlı Yardım Desteği ile de görüşerek Trendyol iletişim numarası arayarak sıranızın gelmesini beklemek yerine çok daha hızlı şekilde yazılı görüşebilir ve çözüm odaklı yaklaşılmasını isteyebilirsiniz.

Trendyol İletişim Numarası: 0 212 331 02 00 

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Trendyol Müşteri İletişim Formu

Özel olarak bir iletişim formu olmaması dışında direkt Trendyol iletişim sayfasından aslında tüm bilgilere erişebilirsiniz. Burada telefon, fax ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. İsterseniz KEP e-mail adresine de ulaşarak yetkili Yasin Canki kişiyle de görüşerek her zaman bilgi ve destek alabilirsiniz.

Trendyol çağrı merkezi direk bağlanma sayesinde her türlü görüş ve önerinizi aktarabileceğiniz gibi soru ve sorunlarınızı da iletmeniz mümkün. Hafta içi Sabah 08:30’dan Gece 24:00’a kadar hizmet alabilirsiniz. Cumartesi gününde 10:00 ile 24:00 arasında, pazar günleri ise 10:00 ile 17:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Trendyol çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 331 0 200 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Bu numara üzerinden hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi Trendyol yetkililerine iletebilirsiniz. Bu şekilde Trendyol Müşteri hizmetleri bağlanma yollarından faydalanabilirsiniz.

Trendyol Posta Adresi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

Trendyol E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Çeşitli kampanyalarıyla beraber müşterilerini her zaman sıcak tutmayı seven ve indirimlerle, kampanya çeşitleriyle birlikte en iyi ürünleri en uygun fiyatlara almayı hedefleyen Trendyol’un sosyal medya hesapları da aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman aşağıdaki sosyal medya linklerinden istediğinize tıklayıp takibe alabilirsiniz. Sayfa üzerinde aktif şekilde saatlik kampanyalar, günlük ve haftalık kampanyalar gibi duyuruları görebilir ve daha yetkin şekilde Trendyol’un kampanyalarını da takip edebilirsiniz.

Trendyol Eposta Adresi: dsm@hs02.kep.tr

TRENDYOL Facebook

TRENDYOL Twitter

TRENDYOL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!