Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Trendyol, geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine aradıkları her ürünü bulma konusunda zorluk çıkarmıyor. Moda konusunda en büyük isimlerden birisi olan Trendyol internet sitesi, binlerce markayı tek bir platformda buluşturuyor.

Trendyol müşteri hizmetleri, alışverişiniz sırasında yaşadığınız her türlü sorunu çözmekte uzman. Yaptıkları kampanyalar ve reklam çalışmalarıyla birlikte adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle bayanların sıkça ziyaret ettiği bir internet sitesi olmayı başarmış durumda.

Trendyol çağrı merkezi direk bağlanma sayesinde her türlü görüş ve önerinizi aktarabileceğiniz gibi soru ve sorunlarınızı da iletmeniz mümkün. Hafta içi Sabah 08:30’dan Gece 24:00’a kadar hizmet alabilirsiniz. Cumartesi gününde 10:00 ile 24:00 arasında, pazar günleri ise 10:00 ile 17:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Trendyol Çağrı Merkezine direk bağlanabilmek için 0 212 331 02 00 numaralı hattı arayabilirsiniz. Ayrıca destek@trendyol.com E-posta adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Eğer ben e-postaya dönüş yapmalarını bekleyemem ama yazarak konuşmak istiyorum diyorsanız, Trendyol Sıkça Sorulan Sorular ve Canlı Destek sayfasına bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizde pull and bear 444 lü iletişim numarası, pull and bear canlı destek ve pull and bear direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir