Sinbo müşteri hizmetleri telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1997 yılında kurulan Sinbo, elektrikli ev aletleri üreten ünlü bir markadır. Diğer markalara göre daha yeni bir marka olan Sinbo büyük işler yapmayı kısa bir süre içerisinde başarmıştır. 80 ayrı ülkeye ihracat gerçekleştiren Sinbo her geçen gün büyümeye devam eden bir markadır. Uygun fiyatlı ürünlerini her kesime sunan Sinbo aynı zamanda kaliteli ürünleriyle de ünlenmiştir.

Türk malını dünyaya yayan Sinbo, diğer ülkelerde de sık sık tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz ufak elektrikli ev aletlerini sunan Sinbo, ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları sayesinde pek çok kişinin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Sinbo müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 ile başlamaktadır. Sizlerde Sinbo ürünleri hakkında şikayet ve öneride bulunmak isterseniz lütfen Sinbo çağrı merkezi numarasını arayarak gerekli adımları ilerleyip taleplerinizi bildiriniz.

Sinbo müşteri hizmetleri sabah : 09:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında hafta içi hizmet vermektedir.

  • Sinbo müşteri hizmetleri telefon numarası : 0850 811 65 65
  • Sinbo fabrika numarası : 0212 422 94 94

Sinbo müşteri hizmetleri telefon numarası” için bir yorum

  1. Sinbo’dan aldığım ürün 1 haftadır adresime gelemedi. Ürün kalitesinden şüphe yok ancak şu sipariş teslim işlerini biraz daha hızlı yapmaları gerekiyor. Çağrı merkezi ile de sorunu çözemedik 2 gün daha beklememiz gerektiğini söylüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir