24 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Sinbo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508116565

20 yıldır ev aletleri üreticisi olarak Türkiye’nin değerli markalarından biri olarak Sinbo, Türkiye’de en önemli küçük ev aletlerini sizlere sunan, üretim merkezlerinden en iyisi olarak bilinir. 40 binden fazla ürün üretimiyle beraber üretim kapasitesi dahilinde bugün Sinbo’nun 65 bin metrekarelik bir alana sahip modern tesislerinde hem tasarım hem de üretim çalışmalarıyla beraber büyük bir operasyon yürüttüğünü söylemek mümkündür.

Sinbo, bugün piyasada sunduğu ürünleriyle beraber tüketiciye vermek istediği mesaj “uygun fiyata kaliteli ürün” algısını yaratabilmesidir. Bu vizyondaki marka, bugün ev aletleri olarak birbirinden farklı yüzlerce ürün çeşidine sahiptir. Sinbo müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her zaman her konuda iletişimde kalarak, bilgi ve destek alabilir, teknik servis desteğinden de faydalanabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Sinbo Markası Ürünleri Hangileridir?

Ürün grupları olarak küçük ev aletleri kategorisinde pek çok ürüne sahip olan Sinbo, bugün pişirme kızartma, içecek hazırlama, gıda hazırlama, kişisel bakım, süpürge, ütüler, ısıtma soğutma ve daha pek çok kategoride yüzlerce ürüne sahip şekilde de harikulade üretim tesislerinde her geçen gün daha iyisini üretebilmek amacıyla ilerliyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Kargo ile Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti Sinbo’da!

Sinbo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508116565

Sinbo müşteri hizmetleri sabah : 09:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında hafta içi hizmet vermektedir.

  • Sinbo müşteri hizmetleri telefon numarası : 0850 811 65 65
  • Sinbo fabrika numarası : 0212 422 94 94

İstediğiniz her zaman kargo yoluyla ürünlerinizi Sinbo’ya gönderebilir ve ücretsiz teknik servis desteğinden de faydalanabilirsiniz. En uygun fiyata en iyi hizmeti alabilme süreci içerisinde teknik serviste de en iyi hizmetten faydalanabilirsiniz. Tüketici Danışma Hattı ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçerek, dilediğiniz şekilde istek, öneri ya da şikayetlerinizi dile getirerek paylaşımda bulunabilirsiniz.

Sinbo Whatsapp Destek Hattı: 0549 781 63 72

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ücretsiz teknik servis desteğiyle birlikte PTT Kargo aracılığıyla Sinbo Fabrikasına teslim edilecek şekilde ürünlerinizi gönderebilir ve teknik servisten yararlanabilirsiniz. Bu süreçte ürünün servis garantisi olduğu takdirde 20 iş günü içerisinde sorun çözülmesi marka tarafından sağlanmaktadır. Bu aşamada Sinbo iletişim numarası üzerinden de detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz. 20 iş günü içerisinde sorunlar çözülmediğinde ise eş değer bir ürün alabilir ya da ücret iadesinden faydalanabilirsiniz.

Teknik servis talebi ile ilgili olarak bireysel başvuru ya da kurumsal başvurularınızı, talep formlarınızı direkt olarak http://www.sinbo.com.tr/teknik-servis-talebi adresinden doldurarak hem bilgi hem de talepte bulunabilirsiniz. Bu süreçte isterseniz Sinbo çağrı merkezi ile iletişimde olup da dilediğiniz şekilde görüşme yapabilir ve karşınızda muhatap bulabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Sinbo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya hesaplarıyla da çoğu zaman aktif bir marka olan Sinbo’nun sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir. Tüm istekleriniz ya da şikayetlerinizin dışında resmi yazışma yolu olarak taleplerinizi bildirmek istediğinizde de aşağıdaki e-postayı kullanarak dilediğiniz her konuda yazabilir ve yetkili birim ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sinbo E-posta Adresi: info@sinbo.com.tr

SİNBO Facebook

SİNBO Twitter

SİNBO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!